Новини
Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки та сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Хмельницькій області на базі публічного акціонерного товариства «Хмельницький обласний пивзавод» проведено семінар з питань додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Під час заходу спеціалістами управління роз'яснено основні вимоги Закону України «Про охорону праці». Зокрема, наголошено на праві стосовно охорони праці під час укладання трудового договору. Праві працівників на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Забезпечені працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами. Відшкодуванням шкоди у разі ушкодження здоров'я працівників або у разі їх смерті.

Особливу увагу приділено дотриманню вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт та безпечній експлуатації систем газопостачання. Наголошено на необхідності додержання вимог Положення про охорону підземних вод та методичних рекомендацій щодо порядку розгляду і погодження річних планів видобутку та витрат підземних вод.

Зауважено на посиленні контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною на виробничих об'єктах підприємства. Неухильному дотриманні посадовими особами та працівниками вимог інструкцій з охорони праці під час організації та виконанні робіт підвищеної небезпеки. Підвищенні ефективності роботи служби охорони праці.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад