Популярні документи
Статті
Статті
Герметики для древесины в специализированном интернет-магазине germetiki.com.ua Декоративный лак для камня Eskaro Granit Lakk Aqua специфика межевания и правил застройки участка Лестницы на крышу из металлочерепицы: особенности и установка Исполнительные механизмы МЭО 10000 Беседка из дерева под ключ от производителя Виды металлических дверей и опции для них Автомобильные диски: обзор основных видов Ремонт квартиры, не сделайте ошибку, начните с главного. Преимущества водоэмульсионных красок Sniezka Как правильно собрать и установить сифон для мойки 5 обязательных видов торгового оборудования Порошковые огнетушители: принцип действия, виды, предназначение Как определить качество пальто Отбойные молотки Makita – обзор моделей Запчасти PERKINS в Украине: поршни, насосы, прокладки и т.д. 25-тонные автокраны Palfinger Sany доступны в Украине Особенности и применение кабелей с изоляцией из поливинилхлорида. Распознование лиц, видеонаблюдение Торговля на Форекс – работа в интернете или просто хобби? Линолеум: мифы и правда о напольном покрытии Ремонт в арендованном помещении: финансовый учет расходов Характеристики оцинкованого профнастила IT-аутсорсинг по РФ с компанией «Глобал Интегрейтед» Фишки новинки Apple iPhone 11 64Gb Green
Новини

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Львівській області створено комісію зі спеціального розслідування причин та обставин нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався з працівником ТЗОВ «Енергія-Теплосервіс» у с. Свидниця Яворівського району.

Під час виконання робіт з відкачування каналізаційних стоків 1 вересня цього року слюсар-ремонтник ТЗОВ «Енергія-Теплосервіс» спустився у каналізаційний колектор без засобів захисту та знепритомнів.
Допомогу потерпілому намагався надати місцевий мешканець, який також знепритомнів у колодязі. Чоловіків витягнули на поверхню, однак працівника ТЗОВ «Енергія-Теплосервіс без ознак життя. Іншого потерпілого госпіталізовано до реанімаційного відділення Яворівської ЦРЛ.

З метою запобігання аналогічним нещасним випадкам Держгірпромнагляд нагадує:
до робіт у замкнених та обмежених просторах допускаються працівники, які пройшли навчання, перевірку знань з безпечного ведення робіт та медичний огляд, які не мають протипоказань до виконання даного виду робіт; забезпечені спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, контрольно-вимірювальними приладами та сигналізаторами шкідливих та небезпечних факторів навколишнього середовища; виконувати роботи у замкнених (обмежених) просторах повинна бригада не менше ніж з трьох працівників.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад