Популярні документи
Статті
Статті
Отделка машинной штукатуркой стен в прихожей Как работает кассетный кондиционер На что стоит обратить внимание при оформлении интерьера? Скорая медицинская помощь: круглосуточно и быстро Качественно и надолго: все о выборе забора для участка Сумки з рекламою компанії: ефективне рішення для бізнесу Почему фрезер зажимает фрезу Яркий вкус экзотических фруктов Преимущества газобетона и использование его в строительстве Бани – покупка по типовым и индивидуальным проектам. Как делают изделия из жестяного листа Затеняющая сетка: варианты применения, преимущества Пластиковые окна фирмы REHAU от производителя Натяжные потолки в Киеве с фотопечатью неба, облаков, рисунков и фотографий от Demi-Lune Купить лист профнастила: как выбрать профлист Советы по выбору краски для стен Какими бывают точилки для ножей Ламинат Praktik: надежность, проверенная временем. Арматура 12 мм для ленточного фундамента. Геотекстиль и его особенности, применение, свойства Как пользоваться монтажной пеной З чого складається композитна черепиця? Преимущества покупки бетонного раствора от производителя Жалюзи по индивидуальному заказу в Киеве Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома
Новини

06.08.2014

м. Київ

N 780

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 серпня 2014 р. за N 996/25773

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI), Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 1993 року N 909 «Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік закладів охорони здоров'я сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 08 вересня 2008 року N 644 «Про затвердження Переліку закладів охорони здоров'я сфери управління МНС», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2008 року за N 922/15613.

3. Департаменту юридичного забезпечення Міністерства внутрішніх справ України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

А. Б. Аваков

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
06 серпня 2014 року N 780

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 серпня 2014 р. за N 996/25773

1. Лікувально-профілактичні заклади:

1) лікарняні заклади:

мобільний госпіталь;

медико-санітарна частина (у тому числі спеціалізована);

2) амбулаторно-поліклінічні заклади:

медична служба;

пункт охорони здоров'я (здоровпункт);

медичний взвод;

фельдшерський пункт;

3) санаторно-курортні заклади:

санаторій (у тому числі багатопрофільний, спеціалізований) з медичним центром медико-психологічної реабілітації;

4) психофізіологічна лабораторія.

2. Фармацевтичні аптечні заклади:

медичний (аптечний) склад;

аптека.

Примітка. Для надання медичної допомоги особовому складу аварійно-рятувальних підрозділів та формувань, а також постраждалому населенню при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на базі амбулаторно-поліклінічних закладів та медико-санітарних частин формуються мобільні медичні пункти.

При визначенні пенсії за вислугу років особам, які працюють у закладах охорони здоров'я, наведених у цьому Переліку, зараховується стаж за період їх роботи у закладах охорони здоров'я сфери управління МНС, перелік яких затверджено наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 08 вересня 2008 року N 644, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 02 жовтня 2008 року за N 922/15613.

Начальник Департаменту юридичного
забезпечення Міністерства внутрішніх
справ України
полковник міліції

Д. В. Горбась


Джерело:
Document.UA


До списку новинВпередНазад