Популярні документи
Статті
Статті
Преимущества газобетона и использование его в строительстве Бани – покупка по типовым и индивидуальным проектам. Как делают изделия из жестяного листа Затеняющая сетка: варианты применения, преимущества Пластиковые окна фирмы REHAU от производителя Натяжные потолки в Киеве с фотопечатью неба, облаков, рисунков и фотографий от Demi-Lune Купить лист профнастила: как выбрать профлист Советы по выбору краски для стен Какими бывают точилки для ножей Ламинат Praktik: надежность, проверенная временем. Арматура 12 мм для ленточного фундамента. Геотекстиль и его особенности, применение, свойства Как пользоваться монтажной пеной З чого складається композитна черепиця? Преимущества покупки бетонного раствора от производителя Жалюзи по индивидуальному заказу в Киеве Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома Что такое строительные материалы - где купить стройматериалы Как выбрать хорошую морозильную камеру для дома Когда не обойтись без ремонта: запчасти на технику Zetor Профнастил или металлочерепица: что выбрать для крыши Когда нужен юридический перевод документов Строительство бассейнов в Одессе на загородных участках от надежного магазина vashbas.com Альтернативные источники электроэнергии Какие документы нужны для холодильника?
Новини

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

від 4 вересня 2014 року N 856

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю телерадіокомпанії «Академ TV», м. Суми (місцезнаходження: вул. Харківська, 4, м. Суми, 40030; директор — Сергій Володимирович Клочко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1451-м від 19.09.2011 (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа МХ-5, 5 каналів у Сумській обл., обсяг мовлення — по 24 години на добу) у зв'язку зі зміною керівника, керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 18, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», враховуючи рішення Національної ради від 18.12.2013 N 2433 «Про затвердження форми ліцензії на мовлення» (Рішення N 2433), зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за N 41/24818, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1451-м від 19.09.2011 ТОВ ТРК «Академ TV», м. Суми, у зв'язку зі зміною керівника.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ ТРК «Академ TV», м. Суми, плату за внесення до ліцензії змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна керівника — у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ ТРК «Академ TV», м. Суми, переоформлену ліцензію на мовлення на новому бланку. Строк дії ліцензії залишається без змін — по 19.09.2018.

4. При видачі ТОВ ТРК «Академ TV», м. Суми, переоформленої ліцензії на мовлення на новому бланку, попередній бланк ліцензії вважається недійсним та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Ільяшенка.

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

К. Котенко


Джерело:
Document.UA


До списку новинВпередНазад