Популярні документи
Статті
Статті
Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома Что такое строительные материалы - где купить стройматериалы Как выбрать хорошую морозильную камеру для дома Когда не обойтись без ремонта: запчасти на технику Zetor Профнастил или металлочерепица: что выбрать для крыши Когда нужен юридический перевод документов Строительство бассейнов в Одессе на загородных участках от надежного магазина vashbas.com Альтернативные источники электроэнергии Какие документы нужны для холодильника? Особенности фронтальных погрузчиков Сталева Воля Надежные подъемники от производителя Как выбрать вытяжной вентилятор на кухню: практические рекомендации Что такое противопожарные двери П-образный компенсатор ППУ Глянцевая интерьерная краска: особенности выбора и использования Как эффективно обогревать или охлаждать воздух в больших помещениях с помощью системы фанкойлов Уютные новостройки в Алматы от строительной компании mercur-grad.kz Зачем нужен терморегулятор для электрического теплого пола Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках
Новини

19-21 серпня 2014 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему «Удосконалення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та під час професійної підготовки працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки».

Потреба проведення такого семінару викликана необхідністю надання методичної допомоги з проведення навчання, перевірки знань, професійної підготовки працівників, а також необхідністю запровадження сучасних форм та методів навчання з охорони праці.

У роботі семінару взяли участь представники близько 20 підприємств та навчальних закладів, що здійснюють навчання з охорони праці, а також експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України.

Перед учасниками семінару виступили провідні фахівці Держгірпромнагляду, Мінсоцполітики, Міністерства освіти і науки України та провідні науковці і співробітники професійно-технічної освіти.

У виступах зверталась увага на питання, пов'язані із проблемами та недоліками у сфері навчання з охорони праці. Зокрема, не розуміння керівниками підприємств важливості такого навчання та формальне ставлення до нього, професійної майстерності викладачів навчальних закладів та якості навчального процесу, необхідність його подальшого вдосконалення, опанування сучасними формами роботи, що ґрунтуються на інтерактивних методиках.

Обговорювали потребу оновлення методики визначення змісту навчання з питань охорони праці, розглядали нововведення у законодавчій і нормативно-правовій базі з питань охорони праці, сучасні вимоги до викладачів.

Фахівці ПАТ «Маріупольський металургійний завод імені Ілліча», ВАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «ОТІС» (м. Київ), Вінницького, Житомирського та Подільського ЕТЦ Держгірпромнагляду України презентували свою методику викладання з організації навчання законодавчих основ у сфері охорони праці та організації спеціального навчання на підприємствах.

У ході семінару було проведено ряд тренінгових вправ та практичних занять.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду у Тернопільській області


До списку новинВпередНазад