Популярні документи
Статті
Статті
Внешняя молниезащита ОКО сервис - метод интерактивной связи с клиентами вашего бизнеса Dribling - Интернет-магазин футбольных товаров - увлекательный шопинг для поклонников футбола Краска по металлу: виды и применение Оперативное строительство бассейнов в Одессе от интернет-магазина vashbas.com Что будет, если не платить микрозайм: рассказывает эксперт IP-видеокамеры наблюдения: преимущества, важные параметры оборудования Польская МФО Monedo: обзор условий кредитования Как бороться с влагой в подвале или погребе Ирком ИР-24 - шпаклевка для финишной отделки Основные характеристики и область применения бетона М300 Аренда опалубки стен Основные преимущества аренды бытовых строительных помещений Очки для работы за компьютером — необходимость? Герметики для древесины в специализированном интернет-магазине germetiki.com.ua Декоративный лак для камня Eskaro Granit Lakk Aqua специфика межевания и правил застройки участка Лестницы на крышу из металлочерепицы: особенности и установка Исполнительные механизмы МЭО 10000 Беседка из дерева под ключ от производителя Виды металлических дверей и опции для них Автомобильные диски: обзор основных видов Ремонт квартиры, не сделайте ошибку, начните с главного. Преимущества водоэмульсионных красок Sniezka Как правильно собрать и установить сифон для мойки
Новини

Волинь з робочим візитом відвідав

Голова Держгірпромнагляду Олександр Хохотва

Волинь з робочим візитом відвідали Голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва та перший заступник Голови Віктор Шайтан.

В ході візиту керівництво Держгірпромнагляду України зустрілося із першим заступником голови облдержадміністрації Сергієм Кудрявцевим. Під час зустрічі йшлося про зміни у структурі контролюючих органів, основні завдання у роботі Служби та територіальних органів в нинішніх умовах. «Це дуже добре, що є розуміння з боку облдержадміністрації актуальності питань промислової безпеки, що в свою чергу є важливим важелем впливу на роботодавців щодо створення та забезпечення безпечних умов праці», — підкреслив Голова Держгірпромнагляду.

Потому керівники Служби взяли участь у нараді територіального управління Держгірпромнагляду у Волинській області, під час якої заслухано результати роботи теруправління за 8 місяців 2014 року та визначено головні пріоритети в подальшій роботі.

«Сьогодні Служба переживає не найкращі часи, але ми повинні виконувати свої функції. Основний напрямок нашої роботи вжиття превентивних заходів, спрямованих на поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці на піднаглядних підприємствах», — зазначив Голова Держгірпромнагляду.

Він зазначив, що з метою попередження аварійності та виробничого травматизму особливу увагу необхідно приділити питанням підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. А саме, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи, тематичних нарад, круглих столів, семінарів, навчань з питань охорони праці.

Очільник Держгірпромнагляду окремо зупинився і на питаннях роботи експертно-технічних центрів. Зокрема, відмітив позитивну динаміку розвитку цих підприємств та акцентував увагу на проведенні постійної моніторингової роботи з державними інспекторами та керівниками суб'єктів господарювання.

На завершення Олександр Хохотва побажав колективу теруправління та експертно-технічного центру оптимізму і висловив сподівання на подальшу ефективну роботу задля збереження життя і здоров'я працюючих на підприємствах, установах та організаціях області.


Джерело:
Територіальне Управління Держгірпромнагляду у Волинській області


До списку новинВпередНазад