Популярні документи
Статті
Статті
Ирком ИР-24 - шпаклевка для финишной отделки Основные характеристики и область применения бетона М300 Аренда опалубки стен Основные преимущества аренды бытовых строительных помещений Очки для работы за компьютером — необходимость? Герметики для древесины в специализированном интернет-магазине germetiki.com.ua Декоративный лак для камня Eskaro Granit Lakk Aqua специфика межевания и правил застройки участка Лестницы на крышу из металлочерепицы: особенности и установка Исполнительные механизмы МЭО 10000 Беседка из дерева под ключ от производителя Виды металлических дверей и опции для них Автомобильные диски: обзор основных видов Ремонт квартиры, не сделайте ошибку, начните с главного. Преимущества водоэмульсионных красок Sniezka Как правильно собрать и установить сифон для мойки 5 обязательных видов торгового оборудования Порошковые огнетушители: принцип действия, виды, предназначение Как определить качество пальто Отбойные молотки Makita – обзор моделей Запчасти PERKINS в Украине: поршни, насосы, прокладки и т.д. 25-тонные автокраны Palfinger Sany доступны в Украине Особенности и применение кабелей с изоляцией из поливинилхлорида. Распознование лиц, видеонаблюдение Торговля на Форекс – работа в интернете или просто хобби?
Новини

У ТЦ «Порт-Сіті» експлуатують ліфти та ескалатори без дозволу Держгірпромнагляду

Територіальне управління Держгірпромнагляду направило лист до облдержадміністрації з проханням прийняти заходи впливу до власників ліфтів та ескалаторів, що встановлені у торгово-розважальному центрі «Порт-Сіті» у м. Луцьку, з метою приведення їх експлуатації у відповідність до вимог діючих нормативно-правових актів з охорони праці.

Згідно вимог «Правил будови та безпечної експлуатації ліфтів» та «Правил будови та безпечної експлуатації ескалаторів» вказані об'єкти, які належать ПП «Реммеблі», повинні бути зареєстровані до введення в експлуатацію в органі Держгірпромнагляду.

У червні поточного року ПП «Реммеблі» зареєструвало у теруправлінні 7 ліфтів. Після чого інспектором котлонагляду проведено обстеження на предмет видачі дозволу на введення їх в експлуатацію, за результатами якого видано припис. Однак, станом на 01.09.2014 року інформація про усунення порушень, виявлених під час перевірки, до теруправління не надходила і дозвіл на експлуатацію таких ліфтів не видавався.

Реєстрація ескалаторів взагалі не проведена, оскільки підприємство не надало необхідних документів, як це вимагає п. 7.3 «Правил будови та безпечної експлуатацію ескалаторів».

Таким чином, ліфти та ескалатори введені в експлуатацію підприємством самовільно, що є грубим порушенням вимог вищезгаданих «Правил…», та створює потенційну загрозу життю та здоров'ю відвідувачів торговельно-розважального закладу.

В умовах обмеження наглядової діяльності та заборони проведення перевірок, територіальне управління звертає увагу керівників суб'єктів господарювання на посилення відомчого контролю за виконанням вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, а також вжиття заходів, спрямованих на профілактику виробничого травматизму.


Джерело:
Територіальне Управління Держгірпромнагляду у Волинській області


До списку новинВпередНазад