Популярні документи
Статті
Статті
Внешняя молниезащита ОКО сервис - метод интерактивной связи с клиентами вашего бизнеса Dribling - Интернет-магазин футбольных товаров - увлекательный шопинг для поклонников футбола Краска по металлу: виды и применение Оперативное строительство бассейнов в Одессе от интернет-магазина vashbas.com Что будет, если не платить микрозайм: рассказывает эксперт IP-видеокамеры наблюдения: преимущества, важные параметры оборудования Польская МФО Monedo: обзор условий кредитования Как бороться с влагой в подвале или погребе Ирком ИР-24 - шпаклевка для финишной отделки Основные характеристики и область применения бетона М300 Аренда опалубки стен Основные преимущества аренды бытовых строительных помещений Очки для работы за компьютером — необходимость? Герметики для древесины в специализированном интернет-магазине germetiki.com.ua Декоративный лак для камня Eskaro Granit Lakk Aqua специфика межевания и правил застройки участка Лестницы на крышу из металлочерепицы: особенности и установка Исполнительные механизмы МЭО 10000 Беседка из дерева под ключ от производителя Виды металлических дверей и опции для них Автомобильные диски: обзор основных видов Ремонт квартиры, не сделайте ошибку, начните с главного. Преимущества водоэмульсионных красок Sniezka Как правильно собрать и установить сифон для мойки
Новини

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області проводить майстер-класи з охорони праці з метою підвищення рівня безпеки виробництва та стану охорони праці на підприємствах регіону.

У рамках заходу інспектори теруправління спільно з керівниками та фахівцями служб охорони праці чернігівських підприємств, які дали згоду на проведення майстер-класу, продемонстрували на практиці як має проводитись перевірка дотримання вимог чинного законодавства фахівцями з охорони праці.

Представник теруправління з фахівцями ТОВ «Авалон», до складу якого входить мережа автозаправних станцій у Чернігівській області, відвідав кілька АЗС та розповів фахівцям підприємства про порядок виконання перевірки та найбільш важливі аспекти цієї роботи. Також посадовець надав рекомендації керівнику служби охорони праці підприємства щодо складання припису, який видається керівнику підрозділу.

У КП «Чернігівське тролейбусне управління» майстер-клас було проведено під час контрольного випуску тролейбусів на лінію, участь у якому взяли представники теруправління, державної інспекції з безпеки на наземному транспорті, а також низка посадових осіб підприємства.

Учасники заходу спільно оглянули понад 30 тролейбусів та виявили низку технічних несправностей та порушень вимог безпеки, про що склали «Акт контрольного випуску тролейбусів на лінію». Також під час заходу було обговорено проблемні питання у галузі промислової безпеки та охорони праці, надано необхідні консультації посадовим особам і фахівцям підприємства для підвищення рівня промислової безпеки.

У зв'язку з позитивними відгуками, що надійшли до теруправління та за побажанням підприємств, теруправління буде й надалі проводити подібну форму інформаційно-роз'яснювальної роботи. При цьому, перевага у виборі підприємств для проведення майстер-класів буде надана представникам малого бізнесу та таким, де наявні високі виробничі ризики.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад