Популярні документи
Статті
Статті
Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве
Новини

Впродовж 2014 року на адресу теруправління надійшло близько 20 скарг та звернень від працівників та їх родин щодо порушення законних прав. Громадяни звернулись з проханням відстояти їхні законні права щодо визнання нещасних випадків пов'язаних виробництвом. Проведення неякісного розслідування комісіями підприємств: не правильно встановлені причини, обставини та відповідальні особи — це ті факти, які встановлюються під час розгляду скарг.

Облік і розслідування нещасних випадків покладається на фонд соціального страхування від нещасних випадків проте, така кількість скарг говорить, що комісії підприємств не належним чином проводить розслідування.

Слід зазначити: щороку збільшується кількість необлікованих (прихованих) випадків ви­робничого травматизму і професійної захворюваності, зростає смер­тельний травматизм на виробництві, а загальні щорічні втрати від усіх видів травматизму і захворюваності на виробництві сягають не менш як 4% валового національного продук­ту.

Нагадаємо роботодавцям, що коституційного права на створення безпечних і належних умов праці в Україні ніхто не відміняв. Тому роботодавці зообов'язані якомога більше приділяти уваги заходам спрямованим на працеохоронну діяльність.

Прес-служба теруправління

Держгірпромнагляду у Вінницькій області


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду по Вінницький області


До списку новинВпередНазад