Популярні документи
Статті
Статті
Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома Что такое строительные материалы - где купить стройматериалы Как выбрать хорошую морозильную камеру для дома Когда не обойтись без ремонта: запчасти на технику Zetor Профнастил или металлочерепица: что выбрать для крыши Когда нужен юридический перевод документов Строительство бассейнов в Одессе на загородных участках от надежного магазина vashbas.com Альтернативные источники электроэнергии Какие документы нужны для холодильника? Особенности фронтальных погрузчиков Сталева Воля Надежные подъемники от производителя Как выбрать вытяжной вентилятор на кухню: практические рекомендации Что такое противопожарные двери П-образный компенсатор ППУ Глянцевая интерьерная краска: особенности выбора и использования Как эффективно обогревать или охлаждать воздух в больших помещениях с помощью системы фанкойлов Уютные новостройки в Алматы от строительной компании mercur-grad.kz Зачем нужен терморегулятор для электрического теплого пола Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках
Новини

Впродовж 2014 року на адресу теруправління надійшло близько 20 скарг та звернень від працівників та їх родин щодо порушення законних прав. Громадяни звернулись з проханням відстояти їхні законні права щодо визнання нещасних випадків пов'язаних виробництвом. Проведення неякісного розслідування комісіями підприємств: не правильно встановлені причини, обставини та відповідальні особи — це ті факти, які встановлюються під час розгляду скарг.

Облік і розслідування нещасних випадків покладається на фонд соціального страхування від нещасних випадків проте, така кількість скарг говорить, що комісії підприємств не належним чином проводить розслідування.

Слід зазначити: щороку збільшується кількість необлікованих (прихованих) випадків ви­робничого травматизму і професійної захворюваності, зростає смер­тельний травматизм на виробництві, а загальні щорічні втрати від усіх видів травматизму і захворюваності на виробництві сягають не менш як 4% валового національного продук­ту.

Нагадаємо роботодавцям, що коституційного права на створення безпечних і належних умов праці в Україні ніхто не відміняв. Тому роботодавці зообов'язані якомога більше приділяти уваги заходам спрямованим на працеохоронну діяльність.

Прес-служба теруправління

Держгірпромнагляду у Вінницькій області


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду по Вінницький області


До списку новинВпередНазад