Популярні документи
Статті
Статті
Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве
Новини

Основними питаннями, що розглядались, було: підведення підсумків виконання заходів та усунення недоліків, виявлених під час проведення Дня охорони праці у липні поточного року; перевірка наявності та стану захисних засобів; дотримання підрозділами підприємства вимог нормативних документів щодо безпечної експлуатації електрокотлів; якість проведення оперативного контролю керівництвом підрозділів тощо.

Важливою частиною Дня стало практичне заняття з застосування переносного заземлюючого накиду. Це тренування проводилось на спеціальних полігонах, якими обладнані окремі підрозділи ПАТ «Чернігівобленерго». Також відбулось практичне заняття на учбовій трансформаторній підстанції, під час якого персоналом було відпрацьовано застосування первинних засобів пожежегасіння.

Як зазначив начальник теруправління, увага, яка приділяється питанням охорони праці та промислової безпеки у ПАТ «Чернігівобленерго», є засобом профілактики виробничого травматизму, а також невід'ємною складовою забезпечення надійного та безперебійного енергопостачання споживачам області. І головне, що така робота проводиться підприємством систематично та на постійній основі.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернігівській області


До списку новинВпередНазад