Новини
Наприкінці першого кварталу 2016 року під такою назвою було організовано та проведено засідання «Круглого столу» у м. Котовську Одеської області, у якому взяли активну участь фахівці відділу нагляду в промисловості Головного управління Держпраці в Одеській області. Засідання було організовано у відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Котовському районі Одеської області. Учасниками засідання були представники підприємств залізничного транспорту, а також регіональних та галузевих ЗМІ.
Заступник начальника відділу нагляду в промисловості Головного управління Держпраці в Одеській області Вікторія Михайлюк ознайомила присутніх зі станом реформування в системі державного нагляду з питань охорони праці та промислової безпеки. Вона підкреслила, що основні позиції представників Держпраці — не каральні функції, а роз'яснення та своєчасна допомога роботодавцям. Щодо спільної роботи з представниками засобів масової інформації, то представник Головного управління Держпраці закликала до об'єктивного висвітлення непростих процесів, направлених на покращення ефективності державного управління у цій сфері.
Під час засідання «Круглого столу» було розглянуто питання діяльності Фонду: етапи становлення Фонду, виконання статутних завдань по роботі з потерпілими та ін.
Учасники засідання підкреслили, що в питаннях профілактики травматизму на підприємствах регіону та галузей виробництва не обійтись без допомоги та участі надійних соціальних партнерів, якими є, зокрема, відповідні спеціалісти з охорони праці підприємств, посадові особи Держпраці та Фонду.
Також була висловлена впевненість в тому, що і ЗМІ, попри різні політичні спрямованості, будуть єдині і з Фондом, і з державними органами та профспілками при проведенні профілактичної роботи, яка направлена на збереження життя та здоров'я працюючих.


Прес-служба Головного управління

Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду в Одеської області


До списку новинВпередНазад