Новини
Державна служба України з питань праці та Професійна спілка працівників державних установ України уклали Угоду про зміцнення соціального діалогу.
Урочисте підписання Угоди, у якому взяли участь Голова Держпраці Роман Чернега та голова Профспілки працівників держустанов Юрій Піжук, відбулося учора, 23 березня.
«Профільний Закон про охорону праці визначає тісну співпрацю з профспілковими організаціями, тому що громадський контроль у цій сфері дуже важливий.
Підписання Угоди — це свідчення того, що ми об'єднуємо наші зусилля та можливості. Наша стратегічна ціль — це легалізація заробітної плати, недопущення збільшення боргів по заробітній платі, і головне — збереження життя і здоров'я наших громадян на робочому місці», — підкреслив Роман Чернега.
У свою чергу, голова Профспілки Юрій Піжук зазначив, що Угода є додатковим підтвердженням відкритості у роботі Держпраці та плідної співпраці, яка склалась між Профспілкою та Службою.
Предметом Угоди є розвиток партнерських відносин, координація співпраці з метою консолідації спільних зусиль для узгодження пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правових актів як на державному, так і на регіональному рівнях, що стосується членів Профспілки.

За матеріалами офіційного сайту Держпраці України


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернівецькій області


До списку новинВпередНазад