Новини

Хід виконання заходів за результатами всебічної перевірки стану охорони праці у ТОВ «Херсонавтокомунсервіс» розглянуто під час засідання Колегії теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області.

Перевірка підприємства проводилася в кінці травня — на початку червня 2013 року, у зв'язку з нещасним випадком із смертельним наслідком, що стався 17 травня 2013 року з вантажником ТОВ «Херсонавтокомунсервіс» (травма голови — закритий перелом основи черепа внаслідок падіння з підніжки транспортного засобу, що спричинило загибель). За результатами спеціального розслідування випадок визнано пов'язаним з виробництвом.

Під час перевірки підприємства інспекторами теруправління Держгірпромнагляду виявлено 63 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, до адміністративної відповідальності притягнені 3 посадові особи та 1 працівник, у тому числі головний інженер, інженер з охорони праці та начальник відділу транспорту.

Як зазначалося під час Колегії теруправління, на цей час заходи щодо усунення виявлених перевіркою порушень виконані не в повному обсязі. Так, від підприємства не надійшла інформація щодо проходження водіями навчання з Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском; не надано паспорти на балони для зрідженого газу; відсутня інформація про проведення технічного огляду (опосвідчення) балонів, встановлених на транспортних засобах тощо. Працівники підприємства, які зобов'язані вміти надавати домедичну допомогу, не пройшли підготовку з цих питань; не розроблена та не затверджена посадова інструкція медичного працівника.

Згідно з рішенням Колегії теруправління Держгірпромнагляду адміністрацію ТОВ «Херсонавтокомунсервіс» зобов'язано у найкоротші терміни забезпечити остаточне усунення недоліків і порушень, виявлених під час проведення всебічної перевірки.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду у Херсонській області


До списку новинВпередНазад