Новини

До Всесвітнього дна охорони праці на Черкащині протягом року проходив конкурс на кращого спеціаліста з охорони праці підприємств області, з метою вивчення та поширення позитивного досвіду створення та пропаганди безпечних умов праці у відповідності до вимог п.4,6 ст. 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».

За його підсумками нагороджено:

Городищенський район -
Жугана Віктора Івановича, спеціаліста з охорони праці фермерського господарства «Жуган І.М.»

Драбівський район -
Мента Павла Євгеновича, спеціаліста з охорони праці ПАТ «Черкаський»

Звенигородський район -
Нечитайло Людмилу Хаджимусівну, інженера з охорони праці Звенигородського підприємства теплових мереж

м. Ватутіне -
Єрченка Ігоря Дмитровича, інженера з охорони праці Ватутінського комунального підприємства теплових мереж

Золотоніський район -
Луняєву Наталію Михайлівну, спеціаліста з охорони праці СТОВ «Пальміра» відділ «Дмитрівка»

Кам«янський район -
Чучка Михайла Федоровича, заступника голови правління з охорони праці ТОВ „Кам'янський машинобудівний завод“
Канівський район -
Ковтун Ірину Ярославівну, інженера з охорони праці ТОВ «Сатурн — Магніт»

Катеринопільський район -
Безвершенко Надію Петрівну, інженера з охорони праці філії «Єрківський спецкар'єр» ДП «Черкаський облавтодор»
Корсунь-Шевченківський район -
Портянка Володимира Борисовича, заступника директора з охорони праці ПАТ ВО „Восход“

Лисянський район -
Ликова Дмитра Вікторовича, спеціаліста з охорони праці » Державного підприємства «Лисянське лісове господарство»
Жашківський район -
Добротворську Катерину Василівну, спеціаліста з охорони праці ПАТ «Жашківський маслозавод»

Монастирищенський район -
Таранчука Руслана Петровича, спеціаліста з охорони праці ПАТ «Монфарм»

Смілянський район -
Бардадима Володимира Вікторовича, інженера з охорони праці Смілянського технікуму харчових технологій національного університету харчових технологій

Тальнівський район -
Бортник Валентину Григорівну, інженера з охорони праці Тальнівської центральної районної лікарні

Маньківський район -
Кантура Юрія Михайловича, інженера з охорони ТОВ «Кононівський елеватор» «Вікторівська дільниця»

Уманський район -
Коцерубу Катерину Олександрівну, інженера з охорони Уманського ЦПЗ№8 Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
Христинівський район — Б
рицького Володимира Миколайовича, інженера з охорони праці Христинівської центральної районної лікарні
Чигиринський район -
Бондаренка Олександра Івановича, головного інженера з охорони праці ГП «Чигиринські теплові мережі „

Чорнобаївський район -
Євмину Миколу Миколайовича, спеціаліста з охорони праці СТОВ «Світанок»

Шполянський район -
Кармаліта Сергія Олександровича, інженера з охорони праці ПрАТ “Шполянський завод продтоварів»

Черкаський район -
Висоцьку Віру Адольфівну, начальника групи ЦГО, відповідальна за охорону праці у відділі освіти Черкаської РДА
м. Черкаси -
Шмаюк Людмилу Анатоліївну, інженера з охорони праці та пожежної безпеки Черкаського політехнічного технікуму







Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Черкаській області


До списку новинВпередНазад