Популярні документи
Статті
Статті
Отделка машинной штукатуркой стен в прихожей Как работает кассетный кондиционер На что стоит обратить внимание при оформлении интерьера? Скорая медицинская помощь: круглосуточно и быстро Качественно и надолго: все о выборе забора для участка Сумки з рекламою компанії: ефективне рішення для бізнесу Почему фрезер зажимает фрезу Яркий вкус экзотических фруктов Преимущества газобетона и использование его в строительстве Бани – покупка по типовым и индивидуальным проектам. Как делают изделия из жестяного листа Затеняющая сетка: варианты применения, преимущества Пластиковые окна фирмы REHAU от производителя Натяжные потолки в Киеве с фотопечатью неба, облаков, рисунков и фотографий от Demi-Lune Купить лист профнастила: как выбрать профлист Советы по выбору краски для стен Какими бывают точилки для ножей Ламинат Praktik: надежность, проверенная временем. Арматура 12 мм для ленточного фундамента. Геотекстиль и его особенности, применение, свойства Как пользоваться монтажной пеной З чого складається композитна черепиця? Преимущества покупки бетонного раствора от производителя Жалюзи по индивидуальному заказу в Киеве Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома
Новини

Цього разу це був захід розширеної тематики, організований та проведений представниками теруправління, які виконують державний нагляд на таких напрямах, як будівництво, підйомні споруди, газопостачання. Семінар проходив на будівельному майданчику, де споруджується комплекс будинків «соціального житла» для городян Чернігова.

Посадові особи теруправління розглянули проблемні питання, які виникають під час виконання будівельних робіт. Також було наголошено на додержанні вимог нормативно-правових документів щодо безпечної роботи субпідрядних організацій на будівельних майданчиках та обговорено інші правила безпеки виробництва.

Значна увага була приділена правильності вибору будівельних матеріалів та дотримання проектних рішень і норм під час будівництва димових та вентиляційних каналів житлових багатоквартирних будинків.

У ході семінару представник теруправління звернув увагу присутніх на особливості забезпечення безпечної експлуатації баштових кранів КБ-403 та їх модифікацій. Було наголошено на необхідності проведення повного технічного огляду зазначених вантажопідіймальних механізмів.

На завершення заходу учасники оглянули будмайданчик, обговорили хід виробничого процесу з виконавцями робіт, обмінялися думками щодо недопущення найбільш поширених порушень вимог промислової безпеки та охорони праці на будівництві та отримали конкретні пояснення і рекомендації від представника територіального управління.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернігівській області


До списку новинВпередНазад