Новини
Управління Держпраці у Хмельницькій області на виконання ст. 40 Конституції України, Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» забезпечує можливість реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Впродовж 9 місяців 2016 року (січень-вересень) на адресу Управління надійшло 539 письмових звернень. Індивідуальні звернення (471) становлять 87,38% від загальної кількості. Колективні (39) — 7,24% та анонімні (29 звернень) становлять 5,38%.

Зокрема, у минулому році надійшло 19 звернень від громадян, які потребують соціального захисту та підтримки (багатодітні сім`ї, інваліди, одинокі матері, учасники АТО та інші). У 474 зверненнях порушено питання праці і заробітної праці та 65 — становлять інші питання.

Управлінням Держпраці у Хмельницькій області вживаються додаткові заходи, спрямовані на поліпшення інформованості населення про стан роботи зі зверненнями громадян та надання правової допомоги з цих питань. Проводиться постійний аналіз та узагальнення питань, що порушуються у зверненнях громадян.

Вимоги до звернень громадян

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад