Новини
Відділом нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Хмельницькій області на базі Міського комунального аварійно-технічного підприємства житлово-комунального господарства (м. Хмельницький) проведено нараду з питань додержання вимог безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

У ході заходу акцентовано, що перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Звернуто увагу на якісне та своєчасне технічне обслуговування, ремонт, обстеження, прочищення димових та вентиляційних каналів у житлових будинках у відведенні законодавством строки. Роз'яснено основні критерії при перевірці димових та вентиляційних каналів. Вимоги під час первинного обстеження димових та вентиляційних каналів у газифікованих приміщеннях новобудов житлових і громадських будинків.

Також обговорено обставини та причини виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу у побуті.

За результатами зустрічі рекомендовано під час обстеження димових та вентиляційних каналів дотримуватись вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад