Новини
З 4 до 6 червня 2013 р. в с. Коблево Миколаївської області відбувся семінар — нарада «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та у соціально — культурній сфері» за участю заступників начальників теруправлінь та начальників державних інспекцій, що здійснюють державний нагляд у сфері промислової безпеки та охорони праці на підприємствах АПК і СКС.

Попри позитивну динаміку поступового зменшення рівня загального травматизму в цих галузях, кількість загиблих на виробництві залишається достатньо високою. Недарма цей рік оголошений Головою Служби О. Хохотвою роком нагляду в АПК. Тому основна мета семінару — обмінятися передовим досвідом, визначити шляхи та пропозиції щодо підвищення рівня наглядової роботи та зменшення виробничого травматизму. Після трагедії в м. Сімеїзі (АР Крим), де через аварійний стан будівлі оздоровчого закладу загинула дитина, особлива увага Держгірпромнагляду була приділена питанням обстеження подібних об'єктів соціальної сфери в Україні. Присутній на нараді заступник Голови Держгірпромнагляду Степан Дунас повідомив про вжиті заходи щодо термінової перевірки технічного стану дитячих оздоровчих закладів, особливо в Криму, де зосереджена найбільша кількість оздоровчих закладів. Туди направлені також інспектори з Донецької, Луганської, Запорізької та інших областей. «Незабаром зернозбиральна компанія — це найбільш травмонебезпечний період в АПК. Тому цей семінар повинен дати максимальну віддачу», — сказав Степан Дунас.

У заході взяли участь представники Мінагрополітики, Держсільгоспінспекції, Держлісагентства, Держспоживінспекції, профспілки працівників АПК та інших установ і організацій. Також розглянуто важливі питання ринкового нагляду, оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів, якості експертних послуг, ефективності роботи державних інспекторів служби та інші питання.


Інформаційний центр Держгірпромнагляду УкраїниДжерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Черкаській області


До списку новинВпередНазад