Популярні документи
Статті
Статті
Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома Что такое строительные материалы - где купить стройматериалы Как выбрать хорошую морозильную камеру для дома Когда не обойтись без ремонта: запчасти на технику Zetor Профнастил или металлочерепица: что выбрать для крыши Когда нужен юридический перевод документов Строительство бассейнов в Одессе на загородных участках от надежного магазина vashbas.com Альтернативные источники электроэнергии Какие документы нужны для холодильника? Особенности фронтальных погрузчиков Сталева Воля Надежные подъемники от производителя Как выбрать вытяжной вентилятор на кухню: практические рекомендации Что такое противопожарные двери П-образный компенсатор ППУ Глянцевая интерьерная краска: особенности выбора и использования Как эффективно обогревать или охлаждать воздух в больших помещениях с помощью системы фанкойлов Уютные новостройки в Алматы от строительной компании mercur-grad.kz Зачем нужен терморегулятор для электрического теплого пола Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках
Новини

Перебуваючи у регіоні, Голова Держгірпромнагляду Олександр Хохотва зустрівся з в.о. губернатора Львівської обласної державної адміністрації. Сторонами обговорено ситуацію у вугільній галузі, що склалася на сьогодні.

Зокрема, керівник Державної служби наголосив, що нині на Західний регіон лягає навантаження з видобутку вугілля у зв'язку зі скороченням його об'ємів на шахтах сходу України. Тому, враховуючи підвищення інтенсивності гірничих робіт на Львівщині, нагальним є вирішення питання організації на підприємствах вугільної галузі безпечного ведення робіт. У сприянні цьому він вбачає тісну співпрацю з керівництвом регіону та порозуміння з роботодавцями щодо контролю питань безпеки на шахтах.

«Ми відходимо від практики заборони робіт та притягнення до відповідальності винних за порушення, які не несуть потенційної загрози життю та здоров'ю працівників. Позиція Держгірпромнагляду така: тим, хто прагне зберегти життя працівників та звертається за консультацією ми надаватимемо максимальну допомогу. Головне, щоб наші цілі співпадали»,- підкреслив Голова.

Окрім того, Олександр Хохотва провів нараду у територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Львівській області, на якій поінформував про опрацювання нових методів роботи в умовах реформування центральних органів виконавчої влади та зменшення кількості перевірок. Наголосив на необхідності об'єднання зусиль, посилення співпраці з керівниками та фахівцями з охорони праці підприємств для запобігання травматизму та організації безаварійної роботи, активізації превентивних заходів.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад