Популярні документи
Статті
Статті
Затеняющая сетка: варианты применения, преимущества Пластиковые окна фирмы REHAU от производителя Натяжные потолки в Киеве с фотопечатью неба, облаков, рисунков и фотографий от Demi-Lune Купить лист профнастила: как выбрать профлист Советы по выбору краски для стен Какими бывают точилки для ножей Ламинат Praktik: надежность, проверенная временем. Арматура 12 мм для ленточного фундамента. Геотекстиль и его особенности, применение, свойства Как пользоваться монтажной пеной З чого складається композитна черепиця? Преимущества покупки бетонного раствора от производителя Жалюзи по индивидуальному заказу в Киеве Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома Что такое строительные материалы - где купить стройматериалы Как выбрать хорошую морозильную камеру для дома Когда не обойтись без ремонта: запчасти на технику Zetor Профнастил или металлочерепица: что выбрать для крыши Когда нужен юридический перевод документов Строительство бассейнов в Одессе на загородных участках от надежного магазина vashbas.com Альтернативные источники электроэнергии Какие документы нужны для холодильника? Особенности фронтальных погрузчиков Сталева Воля Надежные подъемники от производителя Как выбрать вытяжной вентилятор на кухню: практические рекомендации
Новини

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області проводить майстер-класи з охорони праці з метою підвищення рівня безпеки виробництва та стану охорони праці на підприємствах регіону.

У рамках заходу інспектори теруправління продемонстрували фахівцям служб охорони праці підприємств як проводити перевірки дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Зокрема, представник теруправління з фахівцями ТОВ «Авалон», до складу якого входить мережа автозаправних станцій області, відвідав кілька АЗС та поінформував про порядок здійснення перевірки та оформлення припису.

Також на КП «Чернігівське тролейбусне управління» під час контрольного випуску тролейбусів на лінію фахівцями теруправління та державної інспекції з безпеки на наземному транспорті виявлено низку технічних несправностей та порушень вимог безпеки, про що зазначено в «Акті контрольного випуску тролейбусів на лінію».

Майстер-клас з охорони праці набув позитивних відгуків, що спонукає і надалі теруправління до проведення подібної інформаційно-роз'яснювальної роботи, зокрема на об'єктах з високим ступенем ризику.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад