Популярні документи
Статті
Статті
Очки для работы за компьютером — необходимость? Герметики для древесины в специализированном интернет-магазине germetiki.com.ua Декоративный лак для камня Eskaro Granit Lakk Aqua специфика межевания и правил застройки участка Лестницы на крышу из металлочерепицы: особенности и установка Исполнительные механизмы МЭО 10000 Беседка из дерева под ключ от производителя Виды металлических дверей и опции для них Автомобильные диски: обзор основных видов Ремонт квартиры, не сделайте ошибку, начните с главного. Преимущества водоэмульсионных красок Sniezka Как правильно собрать и установить сифон для мойки 5 обязательных видов торгового оборудования Порошковые огнетушители: принцип действия, виды, предназначение Как определить качество пальто Отбойные молотки Makita – обзор моделей Запчасти PERKINS в Украине: поршни, насосы, прокладки и т.д. 25-тонные автокраны Palfinger Sany доступны в Украине Особенности и применение кабелей с изоляцией из поливинилхлорида. Распознование лиц, видеонаблюдение Торговля на Форекс – работа в интернете или просто хобби? Линолеум: мифы и правда о напольном покрытии Ремонт в арендованном помещении: финансовый учет расходов Характеристики оцинкованого профнастила IT-аутсорсинг по РФ с компанией «Глобал Интегрейтед»
Новини

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

від 01.09.2014 р. N 62-011/48373

Генеральний економічний департамент

Банкам України та їх філіям
Департаментам центрального апарату Національного банку України
Територіальним управлінням Національного банку України
Центральній розрахунковій палаті

За результатами аналізу статистичної звітності, що складається банками відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 19.03.2003 N 124, зі змінами (далі — Правила), було виявлено окремі випадки некоректного відображення коду регіону, за яким ідентифікуються активи і зобов'язання відокремлених підрозділів банку, зокрема, діяльність яких була припинена відповідно до постанови Правління Національного банку України від 06.05.2014 N 260 «Про відкликання та анулювання банківських ліцензій та генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій окремих банків і закриття банками відокремлених підрозділів, що розташовані на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя» (Постанова N 260) (далі — Постанова N 260).

Зазначаємо, що відповідно до п. 2.6 Правил банки надсилають зведені дані по банку в цілому, у розрізі відокремлених підрозділів банку, у розрізі регіонів за операціями, здійсненими відокремленими підрозділами банку та/або із застосуванням банкоматів на території регіону.

Зокрема, під час формування статистичної звітності у розрізі регіонів за операціями, здійсненими відокремленими підрозділами банку на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, діяльність яких була припинена відповідно до Постанови N 260 (Постанова N 260), у структурі звітних файлів банки мають відображати значення коду регіону KU, що дорівнює 11 (Автономна Республіка Крим) та/або 29 (м. Севастополь).

Просимо взяти до уваги, що вимоги Постанови N 260 (Постанова N 260) щодо припинення діяльності та подальшого закриття відокремлених підрозділів, що розташовані на тимчасово окупованій території України, не впливають на порядок обліку активів та зобов'язань банків та складання статистичної звітності.

Заступник Голови

В. І. Ричаківська


Джерело:
Document.UA


До списку новинВпередНазад