Новини
Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області провели семінар-нараду з питань охорони праці у виробничому підрозділі " Котовська дистанція сигналізації та зв'язку" регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця».
У роботі семінару брали участь представники виробничих підрозділів підприємства, начальники дільниць, старші електромеханіки, електромеханіки, електромонтери та ін.
Мета семінару-наради — профілактика травматизму та підвищення кваліфікації працівників відповідної галузі в питаннях охорони праці та промислової безпеки. Тому представники Головного управління у своєму виступі наголосили на додержанні вимог галузевих правил з охорони праці на виробництві, а саме «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» НПАОП 40.1-1.29-98 та «Правил безпечної експлуатації електрозахисних засобів» НПАОП 40.1-1.07-01.
Головний державний інспектор управління В. Павлюк ще раз нагадав присутнім про відповідальність керівників виробничого підрозділу «Котовська дистанція сигналізації та зв'язку» за організацію безпечного виконання робіт працівниками, про необхідність додержання вимог законодавства про охорону праці.
Під час роботи семінару-наради було розглянуто питання про цілі та завдання служби охорони праці з дотримання вимог законодавства щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки працівниками Котовської дистанції та проведення профілактичних заходів з попередження виробничого травматизму, додержання вимог «Правил улаштуванння електроустановок споживачів», «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07 та ін.
Представники Головного управління відповіли на задані питання.

Прес-служба Головного управління

Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду в Одеської області


До списку новинВпередНазад