Новини
Заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір взяла участь у роботі обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.
Під час роботи комісії зазначалося, що у липні в області вдалося суттєво зменшити заборгованість із виплати заробітної плати.
Так, впродовж місяця ліквідовано борги на 12 підприємствах, зокрема, КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» — на 352,6 тис. грн, ПрАТ «Авіакомпанія „Буковина» — на 164,3 тис. грн, філії ДП «Облавтодор» «Чернівецька дорожньо-експлуатаційна дільниця» — на 147,2 тис. грн, філії «Вижницький райавтодор» — на 81,5 тис. грн, філії «Глибоцький райавтодор» — на 49,1 тис. грн, філія «Заставнівський райавтодор» — на 50,8 тис. грн, філії «Новоселицький райавтодор» — на 85,5 тис. грн, філії «Кіцманський райавтодор» — на 56,1 тис. грн, філія «Путильський райавтодор» — на 144,1 тис. грн, філії «Сторожинецький райавтодор» — на 126,4 тис. грн, філії «Сокирянський райавтодор» — на 55,2 тис. грн, філії «Хотинський райавтодор» — на 10,6 тис. грн.
За оперативними даними, станом на 27.07. 2016 р. загальна сума боргу з виплати зарплати в області, становить понад два мільйони 230 тисяч гривень. Це на один мільйон 395 тисяч гривень менше, аніж було станом на початок місяця.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернівецькій області


До списку новинВпередНазад