Новини
За результатами проведених головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області перевірок та на виконання вимог приписів, упродовж червня 2016 року погашено заборгованості із виплати заробітної плати 90 працівникам на суму у понад 760 тисяч гривень.
Загалом у першому півріччі (впродовж січня-червня 2016 року) погашено заборгованості із виплати заробітної плати на суму — один мільйон 112 тисяч гривень 313 працівникам, а саме:
філії «Кіцманський райавтодор» — 82,3 тис. грн., ТЗОВ «Медіа-Кузня» — 20,5 тис. грн., філії «Заставнівський райавтодор» — 117,6 тис. грн., філії «Вижницький райавтодор» — 95,7 тис. грн., Хотинський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету — 35,1 тис. грн., ПП «Буряк» — 449,9 тис. грн., ПАТ «Індустрія» — 310,8 тис. грн.
Також на виконання вимог приписів головних державних інспекторів Управління Держпраці, за червень 2016 року донараховано коштів працівникам (індексація, донарахування зарплати за роботу в святкові дні, за роботу в надурочний і нічний час тощо) на суму у понад 920 тисяч гривень.
Загалом за півріччя сума донарахувань склала понад 2 мільйони 115 тисяч гривень.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернівецькій області


До списку новинВпередНазад