Новини
Міністерством соціальної політики України спільно з Державною службою України з питань праці відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення» та постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442 «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».

Основною метою розроблення проекту постанови є приведення у відповідність назв професій і посад працівників, передбачених Списками № 1 і № 2, з відповідними назвами, зазначеними у Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; E — mail: dsp@dsp.gov.ua; тел.: (044) 226-20-83, факс (044) 289-55-24.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» proekt-postanovi-kmu-pro-zatverdzhennja.doc [49 Kb] (Завантажень: 0)

Пояснювальна записка pojasnjuvalna-zapiska-do-proektu.doc [43 Kb] (Завантажень: 0)

Список №1 spisok-1.doc [835 Kb] (Завантажень: 1)

Список №2 spisok-2.doc [1.66 Mb] (Завантажень: 0)

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад