Популярні документи
Статті
Статті
Фишки новинки Apple iPhone 11 64Gb Green Диван для великої родини: критерії вибору Какие узлы лодочного мотора больше всего подвержены износу Теплый пол и его виды Уникальность и использование промышленных эндоскопов Обезвреживание отходов производства Конденсационные котлы Immergas: особенности и эксплуатационные преимущества Акриловая грунтовка для внутренних и наружных работ Kompozit Brilliant Гидроизоляционные работы - виды и отличия Лазерная резка металлов и ее особенности: все преимущества популярного метода Как подарить вторую жизнь старому паркету Чугунные ретрорадиаторы: как выбрать и где купить Помещение с электроприводными задвижками Ценовая политика этой осени для газовых котлов Baxi Расчёт нормативов допустимых сбросов Унитазы из фарфора и фаянса. Основные отличия материалов Выбираем автономный извещатель Как выбрать огнестойкие ворота Рейтинг модных кроссовок Nike в 2019 - 2020 году Тонкости производства Ugg Выбираем лучшую обивку для дивана: кожа или ткань? Аудит охраны труда: минимизация рисков и оптимизация затрат Зачем нужна молниезащита зданий Характеристики метизов, перфорированных крепежей и цепей Премиальный акриловый камень Grandex: преимущества и применение
Новини

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області проводить майстер-класи з охорони праці з метою підвищення рівня безпеки виробництва та стану охорони праці на підприємствах регіону.

У рамках заходу інспектори теруправління продемонстрували фахівцям служб охорони праці підприємств як проводити перевірки дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Зокрема, представник теруправління з фахівцями ТОВ «Авалон», до складу якого входить мережа автозаправних станцій області, відвідав кілька АЗС та поінформував про порядок здійснення перевірки та оформлення припису.

Також на КП «Чернігівське тролейбусне управління» під час контрольного випуску тролейбусів на лінію фахівцями теруправління та державної інспекції з безпеки на наземному транспорті виявлено низку технічних несправностей та порушень вимог безпеки, про що зазначено в «Акті контрольного випуску тролейбусів на лінію».

Майстер-клас з охорони праці набув позитивних відгуків, що спонукає і надалі теруправління до проведення подібної інформаційно-роз'яснювальної роботи, зокрема на об'єктах з високим ступенем ризику.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад