Популярні документи
Статті
Статті
Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках stroyhouse.od.ua - это ремонтно-строительная компания работающая по лучшим ценам Домашній телевізор та онлайн-телебачення – ідеальне поєднання Казаны по низкой цене от магазина plastic-shop.in.ua Стандарти взломостійкості вхідних дверей Как сделать ежик из цемента для сада Деревозащита с УФ-фильтром Pinotex Ultra Lasur Детские площадки и тренажеры: их разнообразие и особенности Уход за стульями - как сохранить привлекательность и продлить срок эксплуатации мебели Межкомнатные двери из сосны Невымываемый антисептик для дерева Бохемит Форте Перфорированный металл для промышленности, дизайна и сельского хозяйства ТОП-3 ошибок заемщиков Возведение любой сауны согласно пожеланиям заказчика Распошивальные машины с передовым технологическим оснащением от интернет-магазина softorg.com.ua Матовая краска для стен и потолков Sadolin Bindo 7 Преимущества приобретения кухонной мебели на заказ AirBnB залог Аренда подъемника: универсальное решение при строительстве
Новини
Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць — компенсація його фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Зокрема, право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітного з соціально незахищеної категорії населення строком не менше, ніж на два роки, та роботодавець, який є суб'єктом малого підприємництва у разі, якщо працевлаштування відбулося на нове робоче місце, створене у пріоритетних галузях економіки. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи.

Протягом 2016 року Хмельницькою обласною службою зайнятості прийнято рішення, щодо здійснення компенсації єдиного соціального внеску 317роботодавцям за працевлаштування на нові робочі місця — 491 безробітної особи. На нові робочі місця було працевлаштовано 202 особи з соціально незахищеної категорії, з них: 18 осіб з інвалідністю та 3 особи учасники АТО. В цілому за 2016 рік роботодавцям компенсовано більше 2,0 млн. грн.

Також, 162 суб'єкти малого підприємництва (приватних підприємців) отримали компенсацію єдиного соціального внеску за 289 осіб, які були працевлаштовані на нові робочі місця у пріоритетних галузях економіки: переробна промисловість (виробництво одягу та оброблення деревини), оптова та роздрібна торгівля, будівництво, сільське господарство (вирощування зернових культур).
У 2017 році право на компенсацію єдиного соціального внеску отримали 22 роботодавці Хмельницької області.


За матеріалами відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад