Популярні документи
Статті
Статті
зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж Что такое пудровые брови? Рейтинг и антирейтинг производителей смесителей для кухни Сколько нужно бордюров на 1 км дороги Как правильно проверить ЭЦП Росреестра Деревянные двери под заказ Преимущества строительства быстровозводимых зданий из сэндвич-панелей Несколько слов о монтаже инженерных систем. Преимущества и отличительные характеристики морозостойких каркасных бассейнов Плитные материалы на все случаи жизни от компании «ПлитТоргСервис» Ремонт каркасного бассейна своими руками: спасаемся от протечек Твоя красивая спальня для первой брачной ночи Современная эстетическая медицина в Киеве Расположение розеток в квартире Стоимость ремонта однокомнатной квартиры в Москве от компании "ЯСК-СТРОЙ Роза из фоамирана для начинающих рукодельниц Душевые системы и их особенности
Новини
Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць — компенсація його фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Зокрема, право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітного з соціально незахищеної категорії населення строком не менше, ніж на два роки, та роботодавець, який є суб'єктом малого підприємництва у разі, якщо працевлаштування відбулося на нове робоче місце, створене у пріоритетних галузях економіки. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи.

Протягом 2016 року Хмельницькою обласною службою зайнятості прийнято рішення, щодо здійснення компенсації єдиного соціального внеску 317роботодавцям за працевлаштування на нові робочі місця — 491 безробітної особи. На нові робочі місця було працевлаштовано 202 особи з соціально незахищеної категорії, з них: 18 осіб з інвалідністю та 3 особи учасники АТО. В цілому за 2016 рік роботодавцям компенсовано більше 2,0 млн. грн.

Також, 162 суб'єкти малого підприємництва (приватних підприємців) отримали компенсацію єдиного соціального внеску за 289 осіб, які були працевлаштовані на нові робочі місця у пріоритетних галузях економіки: переробна промисловість (виробництво одягу та оброблення деревини), оптова та роздрібна торгівля, будівництво, сільське господарство (вирощування зернових культур).
У 2017 році право на компенсацію єдиного соціального внеску отримали 22 роботодавці Хмельницької області.


За матеріалами відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад