Новини
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Хмельницькій області на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Сатанівське» (смт. Сатанів, Городоцького району) проведено інформаційно-консультативний семінар щодо специфіки охорони надр по використанню підземних вод.

У ході заходу наголошено на необхідності додержання вимог Положення про охорону підземних вод та вимог методичних рекомендацій щодо порядку розгляду і погодження річних планів видобутку та витрат підземних вод.

Зауважено, що річний план видобутку та витрат підземних вод розробляється відповідно до проектних рішень затвердженої та погодженої у встановленому законодавством порядку технологічної схеми з дотриманням вимог законодавчо та нормативно-правових актів з охорони надр, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища.

Роз'яснено, що технологічні схеми повинні бути скореговані у відповідності до вимог діючих та інших нормативно-правових актів з охорони надр, фактичного стану та умов розробки родовищ і повинні забезпечувати безпечну експлуатацію родовищ мінеральних вод, охорону запасів мінеральних вод від виснаження, забруднення, погіршення складу і лікувальних властивостей.

Також вказано, що розгляд річного плану видобутку та витрат підземних вод, що складається з пояснювальної записки та графічних матеріалів, здійснюється за наявності у користувача надр дозвільних та проектних документів.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад