Статьи

Всесвітній день охорони праці в Обухівському міжрайонному управлінні водного господарства (Київська область) пройшов насичено та цікаво. 28 квітня однією з головних подій стало відкриття кабінету охорони праці. Кабінет обладнано наочною агітацією, необхідними меблями, засобами для навчання персоналу.
Підбито підсумки огляду-конкурсу, проведеного в рамках підготовки до Дня охорони праці. Враховувались і професійна майстерність, і робота без аварій і травм, утримання робочих місць. Серед насосних станцій кращою визнано станцію осушувально-зволожуючої системи в заплаві р. Стугна в с. Безрадичі. Серед машиністів насосних станцій — О. Болгара, М. Таценка і В. Рябокляча. Серед водіїв — Г. Штурму. Кращим серед трактористів-машиністів визнано С. Кагарликського, серед електриків — В. Клитинського. Переможців огляду-конкурсу заохочено грошовими преміями.
Діти працівників управління взяли участь у конкурсі малюнків на тему: «Охорона праці та безпека руху — очима дітей». Переможцями стали Богдан Кондратський, Вікторія Бурмистрова та Софія Гулик.

Н. ЯСТРЕБ, інженер з охорони праці та безпеки руху Обухівського МРУВГДо списку