ПУЕ:2006 Правила улаштування електроустановок, розділи 1.5, 2.4, 2,5 і 6".

ПУЕ:2008 Правила улаштування електроустановок, розділи 4.1 і 4.2".

Доповнити НД новим додатком:

"Додаток 8
(обов'язковий)

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ

Будинок дитини - дошкільний навчальний заклад системи охорони здоров'я для медико-соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з вадами фізичного та (або) розумового розвитку від народження до трьох (для здорових дітей) та до чотирьох (для хворих дітей) років (Закон України "Про дошкільну освіту" / № 2628-ІІІ від 11.07.2001).

Група короткотривалого перебування дітей - група, яка створюється для догляду та загального розвитку дітей від 2,5 до 6 років або для підготовки дітей п'ятирічного віку до навчання в школі тощо.

Груповий осередок - блок взаємозв'язаних приміщень (роздягальня, ігрова, спальня, туалетна, буфетна), призначений для основного перебування групи дітей одного (або різного) дошкільного віку в будинках ясел, дитячих садків, ясел-садків.

Дитячий будинок - дошкільний навчальний заклад інтернатного типу, де забезпечуються розвиток, виховання, навчання та соціальна адаптація дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дошкільного та шкільного віку, які перебувають у родинних стосунках та утримуються за рахунок держави (Закон України "Про дошкільну освіту" / № 2628-ІІІ від 11.07.2001).

Дитячий садок - дошкільний навчальний заклад для дітей віком від трьох до шести (семи) років, де забезпечуються їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (Закон України "Про дошкільну освіту" / № 2628-ІІІ від 11.07.2001).

Житловий осередок - блок взаємозв'язаних приміщень для проживання однієї групи дітей у будинках дитини або дитячих будинках (роздягальня, ігрова, спальня, туалетна, буфетна, комора, кімната персоналу, а також приміщення для сушіння одягу, зберігання колясок, зберігання сезонних речей; у складі житлового осередку дитячих будинків додатково передбачаються їдальня та ванно-душова, а будинків дитини - веранда для сну на свіжому повітрі).

Комплекс ясел-садків - дошкільний навчальний заклад великої місткості (як правило, більше 350 місць), що створюється у вигляді окремо розташованих або зблокованих будинків ясел (не більше ніж на 8 груп кожний), будинків дитячих садків (не більше ніж на 10 груп кожний) і службово-побутового будинку, а також може формуватися шляхом об'єднання двох-трьох будинків ясел-садків з розвинутим за складом приміщень службово-побутовим блоком.

Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад", "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" - навчальний заклад, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів - дошкільного та шкільного, може мати спеціалізацію (художньо-естетичну, вивчення іноземних мов, спортивно-оздоровчу тощо) (Положення про навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад", "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад"/ Затв. постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 306).

Рекуперація - процес теплопередачі від витяжного повітря до припливного.

Центр розвитку дитини - дошкільний навчальний заклад, в якому забезпечується фізичний, розумовий і психологічний розвиток, корекція психологічного та фізичного розвитку, оздоровлення дітей, які відвідують інші навчальні заклади або виховуються вдома (Закон України "Про дошкільну освіту" / № 2628-ІІІ від 11.07.2001).

Ясла - дошкільний навчальний заклад для дітей віком від двох місяців до трьох років, де забезпечуються догляд за ними, а також їх розвиток і виховання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (Закон України "Про дошкільну освіту" / № 2628-ІІІ від 11.07.2001).

Ясла-садок - дошкільний навчальний заклад для дітей віком від двох місяців до шести (семи) років, де забезпечуються догляд за ними, розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (Закон України "Про дошкільну освіту" / № 2628-ІІІ від 11.07.2001)".