6.2. Якщо цiни усiх тендерних пропозицiй перевищують цiну, орiєнтовно визначену замовником, цi тендернi пропозицiї можуть бути вiдхиленi, а торги (тендери) визнано такими, що не визначили переможця.

6.3. Рiшення про результати торгiв (тендерiв) оформляється протоколом i затверджується замовником за погодженням з Держводгоспом, який забезпечує фiнансування замовлення у строк, передбачений умовами торгiв (тендерiв), але не пiзнiше нiж через 45 календарних днiв з дня розкриття тендерних пропозицiй.

6.4. Повiдомлення про акцепт тендерної пропозицiї переможця торгiв (тендерiв) має бути надiслано йому не бiльше як через 3 днi пiсля затвердження рiшення про результати торгiв (тендерiв).

6.5. Переможець торгiв (тендерiв) пiсля одержання акцепту тендерної пропозицiї надає замовнику гарантiї виконання контрактних зобов'язань, пiсля чого сторони остаточно узгоджують i укладають контракт.

Контракт, пiдписаний замовником, надсилаєтья переможцю торгiв (тендерiв) протягом 10 календарних днiв пiсля акцепту його тендерної пропозицiї. Переможець торгiв (тендерiв) зобов'язаний пiдписати контракт протягом 14 календарних днiв пiсля його одержання вiд замовника. Непiдписання контракту у зазначений термiн вважається відмовою вiд укладення контракту.

6.6. Протягом 5 днів після пiдписання контракту або визнання торгiв (тендерiв) такими, що не визначили переможця, замовник надсилає претендентам, якi взяли участь у торгах (тендерах), але не стали переможцями - копiю рiшення про результати торгiв (тендерiв) вiдповiдно до пункту 6.3 цiєї iнструкцiї.

7. КОНКУРЕНТНI ПЕРЕГОВОРИ

7.1. Конкурентнi переговори застосовуються у разi, коли:

  • проведенi торги (тендери) визнанi такими, що не вiдбулися або такими, що не визначили переможця;
  • всi тендернi пропозицiї вiдхиленi замовником, оскiльки свiдчили про змову претендентiв;
  • контракт з переможцем торгiв (тендерiв) було укладено, однак надалi, внаслiдок непередбачених обставин, виникла потреба виконання на цьому об'єктi додаткового обсягу робiт, не передбаченого тендерною документацiєю, за умови, що цей обсяг не перевищує 50 вiдсоткiв вартостi первiсного контракту;
  • замовлення подiбне такому, що вже було предметом торгу (тендеру), умови якого передбачили право замовника визначити у подальшому виконавцiв зазначених замовлень шляхом проведення конкурентних переговорiв.

7.2. Замовник не зобов'язаний запрошувати до конкурентних переговорiв усiх претендентiв, якi брали участь у попереднiх вiдкритих або закритих торгах (тендерах), але повинен забезпечити участь щонайменше двох претендентiв.

7.3. Усi вимоги, iнструкцiї, роз'яснення, документи або iнша iнформацiя, що стосується конкурентних переговорiв, передається на однакових умовах всiм претендентам , якi запрошенi до участi у зазначених переговорах.

7.4. Конкурентнi переговори мiж замовником i претендентом повиннi мати конфiденцiйний характер. Жодна iз сторiн не повинна повiдомляти без взаємної згоди iншiй заiнтересованiй особi технiчну, цiнову або iншу iнформацiю, яка стосується конкурентних переговорiв.

7.5. Пiд час проведення конкурентних переговорiв:

замовник розглядає тендернi пропозицiї, якi стосуються технiчних, технологiчних та якiсних характеристик будiвельних робiт, а також строкiв їх виконання, i проводить окремi переговори щодо остаточного з'ясування перелiку робiт;

пiсля закiнчення переговорiв замовник повинен запросити вiд усiх претендентiв, що продовжують брати участь у цiй процедурi, подання у визначений термiн остаточних тендерних пропозицiй з урахуванням всiх аспектiв переговорiв та цiни тендерної пропозицiї. Пiсля цього замовник визначає найкращу серед поданих пропозицiй.

8. КОНФIДЕНЦIЙНIСТЬ IНФОРМАЦIЇ

8.1. Якщо iнформацiя, передбачена тендерною документацiєю або тендерною пропозицiєю претендента, є конфiденцiйною, сторони письмово повiдомляють про це одна одну i несуть вiдповiдальнiсть за її розголошення згiдно з чинним законодавством.

8.2. Проектнi, конструкторськi та iншi рiшення або розрахунки, що ввiйшли до складу тендерної пропозицiї, є власнiстю претендента i можуть бути використанi замовником тiльки для проведення торгiв (тендерiв), для яких вони були поданi. Будь-яке iнше їх використання можливе тiльки з письмового дозволу претендента.

9. РОЗГЛЯД СКАРГ ТА СПОРIВ

9.1. У разi порушення процедур проведення торгiв (тендерiв), iнших умов цiєї Iнструкцiї претенденти мають право подати скарги замовнику у письмовiй формi.

Не пiзнiше нiж через 3 днi пiсля отримання скарги замовник повiдомляє всiх претендентiв про її подання та змiст, час i мiсце розгляду.

Пiд час розгляду скарги будь-який претендент або державний орган, заiнтересований у проведеннi торгiв (тендерiв), має право взяти участь у розглядi скарги. Претендент, який подав скаргу, але не брав участi у її розглядi, позбавляється права на подальше звернення до замовника з вимогами щодо перегляду своєї скарги.

Замовник має право не розглядати скаргу, якщо вона була подана пізніше нiж через 15 календарних днiв з дня виникнення пiдстави для подання скарги.

9.2. Замовник може призупинити проведення торгiв (тендерiв) за умови, що визнана ним скарга може нанести збитки претенденту.

Загальний термiн призупинення торгiв (тендерiв) не може перевищувати 30 календарних днiв.

Призупинення замовником не застосовується, якщо з урахуванням невiдкладних суспiльних iнтересiв торги (тендери) слiд продовжувати.

Будь-яке рiшення, прийняте замовником вiдповiдно до цього пункту, а також обгрунтування з приводу його прийняття надсилається претендентам, що подали скаргу, протягом 5 календарних днiв пiсля прийняття рiшення.

9.3. Не можуть бути оскарженi рiшення замовника про:

  • вибiр способу проведення торгiв (тендерiв) i процедури визначення переможця;
  • визнання торгiв (тендерiв) такими, що не вiдбулися.

9.4. Замовник розглядає скаргу, приймає рiшення i протягом 15 календарних днiв повiдомляє про нього заявника письмово з викладенням мотивiв i обгрунтувань, на основi яких це рiшення прийнято.

Якщо замовник не приймає рiшення у зазначений строк або претенденти, якi подали скаргу, не погоджуються з прийнятим рiшенням, вони мають право звертатися до суду або арбiтражного суду вiдповiдно до чинного законодавства.

Дата_______________ Дата_______________

Замовник_______________ Претендент_______________

(печатка, пiдпис) (печатка, пiдпис)

Додаток 4

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ВОДНОМУ

ГОСПОДАРСТВУ УКРАЇНИ

ЗАМОВНИК _____________________

Найменування об'єкта_________________________________________________

_____________________________________________________________________

Контракт на виконання будівельно-монтажних робіт

ЗМІСТ

1.Форма контракту

2.Пропозиції претендента до проекту контракту

2.1 . Форма Контракту

КОНТРАКТ № _____

на виконання робіт по ________________________________________________ _________________________________________________________________________

м. _____________ ___________________р.

__________________________________________________________________

(назва Замовника)

в особі ____________________________________________________________

(прізвище, ім'я та по батькові особи, уповноваженої підписати контракт)

що діє на підставі __________________________________________________

(статут, положення, доручення)

і називається в подальшому "Замовник", з однієї сторони та ___________

____________________________________________________________________

(назва Генерального підрядника)

в особі ____________________________________________________________

(прізвище, ім'я та по батькові особи, уповноваженої підписати контракт)

що діє на підставі __________________________________________________

(статут, положення, доручення)

і називається у подальшому "Генеральний підрядник", з другої сторони, уклали цей контракт на виконання будівельно-монтажних робіт по _____________________ __________________________________________________________________________ в обсязі, передбаченому проектно-кошторисною документацією та в строки, що передбачаються цим контрактом та графіком виконання робіт.

ВИЗНАЧЕННЯ

Терміни, що вживаються у цьому контракті, означають наступне:

"Сторони" - Замовник, Генеральний підрядник.

"Замовник"___________________________________________________________

"Генеральний підрядник"______________________________________________

зареєстроване як юридична особа________________________________________

_____________________________________________________________________

Cвідоцтво № _______, код ЗКПО_________________________________________

_____________________________________________________________________має державну ліцензію, видану згідно з рішенням _________________ центру з ліцензування спеціальних видів робіт у проектуванні та будівництві ________________ за № _______, серія ______________, що надає їй право на виконання функцій генпідрядника в промисловому та цивільному будівництві та інших спеціальних видів робіт, що згідно з кодифікатором видів робіт видання року мають слідуючі коди ________________________________________________ __________________________________________________________________________

"Контракт" - цей документ, включаючи усі додатки до нього, доповнення і угоди, що підписані Сторонами.

"Об'єкт" - _____________________________________________________________ __________________________________________________________________________

Визначення інших термінів, що зустрічаються в контракті, відповідають визначенням, що передбачені Положенням про підрядні контракти у будівництві України (в подальшому - "Положення").

СТАТТЯ І. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ.

1.1. Генеральний підрядник виконує будівельно-монтажні роботи по________

_____________________________________________________________________в обсягах, передбачених договірною ціною, що додається до цього контракту, і по етапах, передбачених проектно-кошторисною документацією та графіком виконання робіт з додержанням вимог будівельних норм та правил і умов цього контракту, а Замовник здійснить оплату усіх цих робіт в обсязі, передбаченому проектно-кошторисною документацією і договірною ціною, що є невід'ємною частиною цього контракту, і в строки, передбачені умовами даного контракту.

СТАТТЯ 2. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН.

2.1. Генеральний підрядник відповідає перед Замовником за виконання умов контракту, здійснює управління та загальний контроль за виконанням контрактних зобов'язань, координує хід виконання будівельно-монтажних робіт,

Генеральний підрядник для виконання робіт здійснює підбір виконавців і в межах договірної ціни, проіндексованої із врахуванням рівня інфляції, виконує залученими силами і засобами усі передбачені контрактом роботи, усуває недоробки, які можуть виникати в процесі виконання будівельно-монтажних робіт.

Генеральний підрядник забезпечує підтримку необхідних санітарно-гігієнічних, протипожежних, природоохоронних умов на будівельному майданчику, здійснює контроль за виконанням усіма залученими ним субпідрядниками робіт в строки, що передбачені календарним графіком виконання будівельно-монтажних робіт та готує всю виконавчу документацію необхідну в процесі будівництва та для введення об'єкту в дію.

Замовник зобов'язується передати підрядчикам в установленому порядку проектно-кошторисну документацію, обладнання, матеріали і вироби його постачання, забезпечити безперебійне фінансування будівництва.

Строк дії цього контракту - з моменту підписання цього контракту по -____________ року.

СТАТТЯ 3. ЦІНА ПРЕДМЕТУ КОНТРАКТУ

3.1. Замовник відшкодовує в повному обсязі усі витрати, що пов'язані з ринковими відносинами при виконанні будівельно-монтажних робіт у відповідності із узгодженою договірною ціною. Додаткові витрати, що пов'язані із придбанням матеріалів, виробів і конструкцій (включаючи транспортні витрати), а також витрати пов'язані із експлуатацією будівельних машин і механізмів, щомісячно уточнюються по фактичним витратам до 15 числа слідуючого за звітним, для чого підрядник передає обгрунтовані і підписані відповідальною особою та головним бухгалтером індекси, розраховані по прийнятій методології розрахунку договірної ціни. Ціна придбання матеріалів Генпідрядником не повинна перевищувати ціну ринку, яка склалася у регіоні на час придбання. При значному відхиленню цін на матеріали вони попередньо погоджуються з Замовником.

Договірна ціна робіт, що доручені для виконання Генеральному підряднику по цьому контракту складає ___________ тис. грн., в тому числі базисна кошторисна вартість будівельно-монтажних робіт в цінах ______року в сумі _______ тис. грн. Вона є динамічною, піддягає коригуванню в процесі будівництва і в періоді дії цього контракту. У _________р. виконуються будівельно-монтажні роботи на суму ___________ тис. грн. по договірній ціні, що відповідно складає _________ тис. грн. в складі базисної кошторисної вартості будівельно-монтажних робіт в цінах _______ року.

3.2. Договірна ціна робіт може і повинна переглядатися по узгодженню сторін за такими умовами і тільки у тій частині вартості яка ще не виконана і не оплачена:

  • зміна обсягів і складу робіт;
  • зупинка робіт за рішеннями Замовника і за форс-мажорними обставинами (непереборної сили);
  • зміна за рішеннями або за вини Замовника строків будівництва;
  • необхідність врахування інфляційного подорожчання, здешевлення;
  • прийняття нових законодавчих і нормативних актів, що впливають на вартість робіт;
  • суттєва відмінність фактичних умов виробництва від проектних, передбачити які при узгодженні договірної ціни Генеральний підрядник не міг.

СТАТТЯ 4. СТРОКИ ВИКОНАННЯ РОБІТ.

4.1. Строк дії цього контракту - з моменту підписання цього контракту по _____________ року.