Статьи

В Іллічівському морському торговельному порту серед інших заходів, намічених у рамках Дня охорони праці, проведено семінар з керівниками підрозділів, на якому обговорювався стан промислової безпеки та охорони праці і шляхи поліпшення умов праці на виробництві. У роботі семінару брали участь представники Укрморрічфлоту і теруправління Держгірпромнагляду по Одеській області.
Про основні напрями в роботі щодо запобігання виробничому травматизму розповів присутнім заступник начальника з охорони праці та екології порту Ю. Яковищенко. Начальник служби охорони праці порту О. Іванов проінформував учасників семінару про порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, запобігання порушенням та випадкам травмування працівників, розповів про роль керівників і служб нагляду в організації безпечного виконання робіт.
У доповідях представників відділу інженерної екології, служби головного технолога порту містилася інформація про безпечні технології, додержання технологічної дисципліни як ключових складових охорони праці.
У ході семінару виникла дискусія: керівники підрозділів порту висловили свої думки з питань безпечної організації роботи на причалах, суднах, складах тощо. Велику увагу було приділено ролі бригадирів у додержанні вимог охорони праці на робочих місцях.

Катерина ЦВІГУН,
наш власкор

На знімку:
у президії семінару.

Фото автораДо списку