Кінець таблиці Д.2

* Над рискою наведені склади цементно-вапняних розчинів, під рискою цементно-глиняних розчинів.

Доставлений розчин на будівельний майданчик повинен розвантажуватися в ємкості. У разі його розша­рування необхідно перемішувати.

При зведенні кам'яних конструкцій у спекотну і суху погоду (за температури повітря 25 °С і вище і відносної вологості повітря менше 50 %) слід виконувати додаткові вимоги:

  • водопотреба розчинів, приготованих на шлакопортландцементі і пуцоланових портландцементах, необ­хідно забезпечувати шляхом підбору в лабораторії відповідної консистенції розчину і підтримки кладки в зволоженому стані способами, передбаченими ПВР, протягом спекотного періоду доби;

  • водоутримуючу здатність розчинів слід встановлювати на місці проведення робіт один раз за зміну для кожного складу розчину шляхом визначення показника водоутримуючої здатності, що дорівнює не менше 75 % водоутримуючої здатності, встановленої в лабораторних умовах;

  • при кладці стін в суху погоду за температури повітря 25 °С і більше з кам'яних матеріалів з водо- поглинанням до 15 % необхідно перед укладанням цеглу та каміння зволожувати, а матеріали з водо- поглинанням більше 15 % - зволожувати з хвилинною витримкою;

при перервах в роботі на верхній ряд кладки не слід укладати розчин. Після перерви кладку необхідно зволожувати.Код У КН Д 91.080, 91.200

Ключові слова: несучі конструкції, огороджувальні конструкції, відхилення від вимог норм, приймальний контроль, монтаж, опалубка, арматурний прокат, кам'яні конструкції, добавки до бетону.

1 На розгляді

2 навантаження від вібрування бетонної суміші - 4 кПа на вертикальну поверхню опалубки.

3Примітка. Зазначені навантаження повинні враховуватися тільки за відсутності навантажень за підп. "з".

2 При зовнішній вібрації несучі елементи опалубки (ребра, хомути тощо), їх кріплення і з'єд­нання повинні додатково розраховуватися на місцеві впливи вібраторів. Навантаження прий­маються відповідно до закону гідростатичного тиску.

З Вибір найбільш невигідних сполучень навантажень при розрахунку опалубки і підтримуючого риштування повинен здійснюватися відповідно до таблиці Г.З цього додатка.

4 При розрахунку елементів опалубки і риштувань за несучою здатністю характеристичні навантаження, зазначені в 3, необхідно множити на коефіцієнти перевантаження, наведені в таблиці Г.4 цього додатка.

При спільній дії корисних і вітрових навантажень всі розрахункові навантаження, крім власної маси, вводяться з коефіцієнтом 0,9.

4При розрахунку елементів опалубки і риштування за деформацією характеристичні наванта­ження враховуються без множення на коефіцієнти перевантаження.