Будь-яке рiшення, прийняте замовником вiдповiдно до цього пункту, а також обгрунтування з приводу його прийняття надсилається претендентам, що подали скаргу, протягом 5 календарних днiв пiсля прийняття рiшення.

9.3. Не можуть бути оскарженi рiшення замовника про:

  • вибiр способу проведення торгiв (тендерiв) i процедури визначення переможця;
  • визнання торгiв (тендерiв) такими, що не вiдбулися.

9.4. Замовник розгляне скаргу, прийме рiшення i протягом 15 календарних днiв повiдомить про нього заявника письмово з викладенням мотивiв i обгрунтувань, на основi яких це рiшення прийнято.

Якщо замовник не приймає рiшення у зазначений строк або претенденти, якi подали скаргу, не погоджуються з прийнятим рiшенням, вони мають право звертатися до суду або арбiтражного суду вiдповiдно до законодавства.

Дата_______________ Дата_______________

Замовник_______________ Претендент_______________

(печатка, пiдпис) (печатка, пiдпис)

КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВУ

ЗАМОВНИК _____________________

Найменування б'єкту_________________________________________________

_____________________________________________________________________

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

2. Контракт на виконання будівельно-монтажних робіт

ЗМІСТ

1.Форма контракту

2.Пропозиції претендента до проекту контракту

2.1 . Форма Контракту

ПІДРЯДНИЙ КОНТРАКТ № _____

на виконання робіт по ________________________________________________ _________________________________________________________________________

м. _____________ ___________________р.

__________________________________________________________________

(назва Замовника)

в особі ____________________________________________________________

(прізвище, ім'я та по батькові особи, уповноваженої підписати контракт)

що діє на підставі __________________________________________________

(статут, положення, доручення)

і називається в подальшому "Замовник", з однієї сторони та ___________

____________________________________________________________________

(назва Генерального підрядника)

в особі ____________________________________________________________

(прізвище, ім'я та по батькові особи, уповноваженої підписати контракт)

що діє на підставі __________________________________________________

(статут, положення, доручення)

і називається у подальшому "Генеральний підрядник", з другої сторони, уклали цей контракт на виконання будівельно-монтажних робіт по _____________________ __________________________________________________________________________ в обсязі, передбаченому проектно-кошторисною документацією та в строки, що передбачаються цим контрактом та графіком виконання робіт.

ВИЗНАЧЕННЯ

Терміни, що вживаються у цьому контракті, означають наступне:

"Сторони" - Замовник, Генеральний підрядник.

"Замовник"____________________________________________________________

"Генеральний підрядник"________________________________________________

зареєстроване як юридична особа________________________________________

_______________________________________________________________________

Cвідоцтво № _______, код ЗКПО_________________________________________

______________________________________________________________________має державну ліцензію, видану згідно з рішенням _________________ центру з ліцензування спеціальних видів робіт у проектуванні та будівництві ________________ за № _______, серія ______________, що надає їй право на виконання функцій генпідрядника в промисловому та цивільному будівництві та інших спеціальних видів робіт, що згідно з кодифікатором видів робіт видання року мають слідуючі коди ________________________________________________ ___________________________________________________________________________

"Контракт" - цей документ, включаючи усі додатки до нього, доповнення і угоди, що підписані Сторонами.

"Об'єкт" - ______________________________________________________________ ___________________________________________________________________________

Визначення інших термінів, що зустрічаються в контракті, відповідають визначенням, що передбачені Положенням про підрядні контракти у будівництві України (в подальшому - "Положення").

СТАТТЯ І. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ.

1.1. Генеральний підрядник виконує будівельно-монтажні роботи по________

_______________________________________________________________________ в обсягах, передбачених договірною ціною, що додається до цього контракту (Додаток № 1), і по етапах, передбачених проектно-кошторисною документацією та графіком виконання робіт (Додаток № 2) з додержанням вимог будівельних норм та правил і умов цього контракту, а Замовник здійснить оплату усіх цих робіт в обсязі, передбаченому проектно-кошторисною документацією і договірною ціною, що є невід'ємною частиною цього контракту, і в строки, передбачені умовами даного контракту.

СТАТТЯ 2. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН.

2.1. Генеральний підрядник відповідає перед Замовником за виконання умов контракту, здійснює управління та загальний контроль за виконанням контрактних зобов'язань, координує хід виконання будівельно-монтажних робіт,

Генеральний підрядник для виконання робіт здійснює підбір виконавців і в межах договірної ціни, проіндексованої із врахуванням рівня інфляції, виконує залученими силами і засобами усі передбачені контрактом роботи, усуває недоробки, які можуть виникати в процесі виконання будівельно-монтажних робіт.

Генеральний підрядник забезпечує підтримку необхідних санітарно-гігієнічних, протипожежних, природоохоронних умов на будівельному майданчику, здійснює контроль за виконанням усіми залученими ним субпідрядниками робіт в строки, що передбачені календарним графіком виконання будівельно-монтажних робіт та готує усю виконавчу документацію необхідну в процесі будівництва та для введення об'єкту в дію.

Замовник зобов'язується передати підрядникам в установленому порядку проектно-кошторисну документацію, обладнання, матеріали і вироби його постачання, забезпечити безперебійне фінансування будівництва.

Строк дії цього контракту - з моменту підпису цього контракту по -____________ року.

СТАТТЯ 3. ЦІНА ПРЕДМЕТУ КОНТРАКТУ

3.1. Замовник відшкодовує в повному обсязі усі витрати, що пов'язані з ринковими відносинами при виконанні будівельно-монтажних робіт у відповідності із узгодженою договірною ціною. Додаткові витрати, що пов'язані із придбанням матеріалів, виробів і конструкцій (включаючи транспортні витрати), а також витрати пов'язані із експлуатацією будівельних машин і механізмів, щомісячно уточнюються по фактичним витратам до 15 числа слідуючого за звітним, для чого підрядник передає обгрунтовані і підписані відповідальною особою та головним бухгалтером індекси, розраховані по прийнятій методології розрахунку договірної ціни. Ціна придбання матеріалів Генпідрядником не повинна перевищувати ціну ринку, яка склалася у регіоні на час придбання. При значному відхиленню цін на матеріали вони попередньо погоджуються з Замовником.

Договірна ціна робіт, що доручені для виконання Генеральному підряднику по цьому контракту складає ___________ тис. грн., в тому числі базисна кошторисна вартість будівельно-монтажних робіт в цінах ______року в сумі _______ тис. грн. Вона є динамічною, піддягає коригуванню в процесі будівництва і в періоді дії цього контракту. У _________р. виконуються будівельно-монтажні роботи на суму ___________ тис. грн. по договірній ціні, що відповідно складає _________ тис. грн. в складі базисної кошторисної вартості будівельно-монтажних робіт в цінах _______ року. Договірна ціна та розрахунки до неї наведені в додатку № 1 до цього контракту,

3.2. Договірна ціна робіт може і повинна переглядатися по узгодженню сторін за такими умовами і тільки у тій частині вартості яка ще не виконана і не оплачена:

  • зміна обсягів і складу робіт;
  • зупинка робіт за рішеннями Замовника і за форс-мажорними бставинами (непереборної сили);
  • зміна за рішеннями або за вини Замовника строків будівництва;
  • необхідність врахування інфляційного подорожчання,здешевлення;
  • прийняття нових законодавчих і нормативних актів, що впливають на вартість робіт;
  • суттєва відмінність фактичних умов виробництва від проектних, передбачити які при узгодженні договірної ціни Генеральний підрядник не міг.

СТАТТЯ 4. СТРОКИ ВИКОНАННЯ РОБІТ.

4.1. Строк дії цього контракту- з моменту підпису цього контракту по _____________ року.

Термін виконання будівельно-монтажних робіт:

початок – протягом ______днів, з моменту підписання контракту Замовником та Генеральним підрядником;

закінчення - ________________________

(день, місяць, рік)

Початок робіт фіксується сторонами актом, який подається Генеральним підрядником.

Строк закінчення робіт визначається датою підпису акту здачі об'єкту в експлуатацію.

Здача-приймання робіт після закінчення будівництва об'єкту здійснюється у відповідності з умовами передбаченими статтею 15 цього контракту.

Роботи повинні виконуватись у відповідності з календарним графіком виконання будівельно-монтажних робіт (Додаток № 2) який Генеральний підрядник передає Замовнику для узгодження та затвердження протягом 14 (чотирнадцяти днів) після підписання контракту.

4.2. При виникненні обставин, що не залежать від підрядників і які перешкоджають виконанню робіт у встановлені строки, Генеральний підрядник має право ставити перед Замовником питання про перенесення строків виконання робіт. Рішення про перегляд строків оформляється додатковою угодою з обгрунтуванням обставин.

4.3. Обставини, які перешкоджають виконанню робіт у встановлені строки, не залежать від підрядників і дають Генеральному підряднику, право на перегляд цих строків, є обставини:

  • за які відповідає Замовник (відсутність коштів на фінансування);
  • затримка у виконанні зобов'язань Замовником, що пов'язані із змінами у проектно-кошторисній документації і несвоєчасною її передачею( поява додаткових робіт, тощо):
  • призупинення робіт не з вини підрядників;
  • форс-мажорні (непереборної сили) (стихійні лиха, військові дії, протиправні дії антисуспільних елементів, руйнування від вибухових пристроїв, що знаходяться в землі, тощо);
  • участь працівників Генеральною підрядника і/або/ його співвиконавців в офіційно узаконених страйках, блокаді ними будівельного майданчику та інших діях, що заважають нормальному виконанню робіт, якщо вони безпосередньо не зумовлені діяльністю самого Генерального підрядника і / або / його співвиконавців.

4.4. При виникненні форс-мажорних обставин (непереборної сили), що перешкоджають виконанню робіт, Генеральний підрядник повинен прийняти усі необхідні заходи по їх усуненню і, як тільки вони зникнуть, приступити до виконання своїх зобов'язань, повідомивши про це Замовника.

4.5. Строки виконання робіт переносяться на час дії обставин, що не залежать від діяльності Генерального підрядника, із врахуванням часу на відновлення робіт. Рішення про це повинно оформлюватись додатковою угодою сторін з обгрунтуванням обставин.

СТАТТЯ 5. РОЗРАХУНКИ І ПЛАТЕЖІ.

5.1. Замовник забезпечує безперервне фінансування будівництва об'єкту у відповідності із календарним графіком виконання будівельно-монтажних робіт (Додаток 2).

5.2. Замовник проводить щомісячні проміжні виплати за виконані роботи Генеральному підряднику на підставі оформлених підписами і печатками Замовника і Генерального підрядника акту розшифровки виконаних робіт по формі Ф № 2 "В" і довідки про виконані роботи (ф.№3).

Розшифровки до акту виконаних робіт по формі Ф- № 2 "В" та довідку про виконані роботи (ф. № 3), готує Генеральний підрядник, підписує і передає у строк не пізніше першого числа місяця, що слідує за звітним уповноваженому представнику Замовника для підпису. Уповноважений представник Замовника на протязі трьох днів перевіряє реальність цих документів і підписує їх в частині фактично виконаних обсягів робіт. Несвоєчасний підпис акту розшифровки виконаних робіт по формі Ф-№ 2 "В" і довідки про виконані роботи (ф. № 3), а також не обгрунтована претензія щодо реальності виконаних робіт прирівнюються до їх не своєчасної оплати. Оплата виконаних робіт здійснюється Замовником на протязі п'яти днів після отримання оформлених підписами і печатками Замовника і Генерального підрядника акту розшифровки виконаних робіт по формі Ф- № 2 "В" і довідки про виконані роботи (ф.№ 3).

Оплата будівельно-монтажних робіт по об'єкту в цілому здійснюється в межах 95 відсотків їх вартості. Кінцевий розрахунок за виконані будівельно-монтажні роботи і інші витрати між Замовником і Генеральним підрядником здійснюється після закінчення будівництва і підпису та затвердження у встановленому порядку акту Державної приймальної комісії про здачу об'єкту будівництва в дію і усуненню усіх недоробок.

5.3. Договірна ціна уточнюється по фактичним витратам, які визначаються виходячи із норм витрат трудових і матеріальних ресурсів урахуванням положень, які наведені у 8-му розділі ДБН IV-16-98, частина II.

Зміни розмірів витрат, доплат, знижок, що пов'язані із здійсненням будівництва у ринкових умовах і виникають через коливання цін на момент їх виконання, при здійсненні проміжних розрахунків обґрунтовуються підрядниками відповідними документами і розрахунками, які подаються Замовнику.

5.4. Щомісячно за 30 днів до початку виконання робіт запланованих на місяць Замовник перераховує Головному підряднику аванс в розмірі 80 відсотків запланованого місячного обсягу робіт. При щомісячних розрахунках Замовник утримує суму перерахованого раніше авансу на даний період або по листу Генпідрядника зараховує в рахунок авансу на наступний місяць. Генпідрядник зобов'язується використати одержаний аванс на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів , конструкцій, виробів та надати Замовнику інформацію про кількість і ціну.