Як додаток до протоколу випробувань має бути надана копія технічної документації на фрагмент, яка була надана замовником.

12 ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

  1. Підчас проведення випробування необхідно забезпечувати виконання вимог безпеки згідно з ДСТУ Б В.1.1-4
  2. До проведення випробувань мають допускатися особи, які пройшли загальний інструктаж з охорони праці, ознайомились з порядком проведення випробувань, регламентованим у стандарті, отримали інструктаж з уточненням функцій кожного учасника випробувань.
  3. До проведення випробування необхідно визначити небезпечну зону з відстанню не менше 10 м від фрагмента, в яку під час випробування стороннім входити заборонено. По периметру небезпечної зони встановлюють огорожі та попереджувальні знаки. Пости спостереження та місця установки контрольно-вимірювальних приладів мають бути розташовані поза межами небезпечної зони.
  4. Забороняється обливати водою внутрішні стіни будівельного об'єкта або його фрагмента після закінчення випробування та заходити до нього під час гасіння фрагмента. Вхід до небезпечної зони дозволяє керівник випробувань після остигання фрагмента та зняття статичного навантаження.
  5. Місце проведення випробувань має бути забезпечено медичною аптечкою загального призначення, переносним вуглекислотним вогнегасником ОУ-4 та водяним вогнегасником ВВ-5.

Код УКНД 13.220.50