Статьи

Одним із критеріїв успішності роботи та пріоритетного вибору медичної установи потенційними пацієнтами, поряд із кваліфікацією лікарів та медперсоналу, є її оснащеність сучасним інструментальним і діагностичним обладнанням, витратними матеріалами, що відповідають світовим стандартам. Якісне медичне обладнання забезпечує:

 • точність і швидкість діагностики, що особливо важливо для раннього виявлення захворювань та підвищення шансів повного одужання;
 • ефективне та щадне лікування (наприклад, хірургічні інструменти, апарати для малоінвазивних операцій знижують ризик ускладнень і скорочують тривалість відновлювального періоду);
 • комфорт і зручність використання, що дозволяють лікарям та медсестрам працювати більш ефективно з меншою стомлюваністю;
 • відповідність сучасним медичним стандартам і протоколам, що важливо для акредитації та ліцензування установи;
 • безпеку пацієнтів і медперсоналу завдяки покращеним технічним характеристикам, які знижують ризик помилок під час проведення процедур, тим самим підвищуючи рівень довіри до клініки;
 • професійне вдосконалення медперсоналу, підвищення його кваліфікації, що позитивно позначається на загальному рівні медичних послуг;
 • високу економічну ефективність за рахунок зниження довгострокових витрат, скорочення часу перебування пацієнтів у стаціонарі, зниження ризику ускладнень.

Добра технічна оснащеність приваблює пацієнтів, оскільки зростає їхня довіра до рівня послуг і можливостей ефективного лікування.

Функціональні особливості медичного обладнання

Нині медтехніка широко використовується у багатьох сферах медицини задля діагностики, лікування, моніторингу, профілактики захворювань. За її допомогою здійснюють:

 • виявлення патології на різних стадіях розвитку;
 • реанімаційні заходи;
 • хірургічні втручання;
 • підтримку життєдіяльності організму в разі відмови окремих життєво важливих органів;
 • реабілітаційні процедури після перенесеної хвороби чи операції;
 • дослідження роботи серця, мозку, органів дихання, артеріального тиску, інших органів та їх систем;
 • забір фізіологічних рідин для подальшого лабораторного аналізу.

Залежно від призначення і місця застосування розрізняють діагностичне, терапевтичне, хірургічне, моніторингове, анестезіологічне, лабораторне обладнання, апарати для інтенсивної терапії та реанімації. Ці групи медтехніки забезпечують широкий спектр якісних медичних послуг, підвищуючи імідж установи.

Критерії вибору медичного обладнання

Правильно вибрати та замовити необхідне устаткування допоможуть такі рекомендації:

 1. Визначте потреби установи в типах обладнання, уточніть технічні характеристики та функціональні можливості для виконання конкретних завдань, оцініть, як часто та в яких умовах воно використовуватиметься.
 2. Переконайтеся, що обладнання відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, є сумісним із наявним обладнанням і програмним забезпеченням.
 3. Перевірте наявність детальної документації та сервісного обслуговування, включаючи можливість заміни чи ремонту приладів, а також умови гарантії.
 4. Уточніть терміни доставки, можливість встановлення і налаштування обладнання постачальником.

Купуючи якісну медичну техніку в компанії «Медігран», ви піклуєтесь про ваших пацієнтів, які лікуватимуться комфортно та безпечно. Покупці отримують обладнання з гарантією від провідних світових виробників, а також гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, інформаційну підтримку під час вибору, комплексні клієнтські рішення.

Джерело: medigran.com

 До списку