Форма «Переліку об'єктів будівництва підприємства та документації на них для створення галузевого страхового фонду документації» наведена у додатку А.

Підприємство галузі, якщо воно є постачальником документації, розроблює, затверджує перелік об'єктів будівництва підприємства за формою додатка А, направляє його до центрального органу виконавчої влади на узгодження та для розробляння галузевої програми створення СФД ОБ, не заповнюючи графу «Узгоджено» з постачальником документації.

5.1.4 Центральний орган виконавчої влади на основі затверджених переліків, зазначених у 5.1.1 і 5.1.3, розроблює у двох примірниках, узгоджує з Державним департаментом СФД та затверджує «Програму створення страхового фонду документації на об'єкти будівництва галузі» (далі – галузева програма).

Форма «Програми створення страхового фонду документації на об'єкти будівництва галузі» наведена у додатку Б.

У разі фінансування робіт зі створення СФД ОБ з державного бюджету, галузеву програму затверджують не пізніше 1 квітня року, що передує планованому, для передбачення видатків на її реалізацію відповідно до Бюджетного кодексу України та згідно з термінами створення СФД ОБ, зазначеними у програмі.

5.1.5 Підприємство галузі, яке з тих чи інших причин не включене до галузевої програми, але вважає за доцільне створення СФД ОБ підприємства, подає відповідну пропозицію до центрального органу виконавчої влади.

5.1.6 Центральний орган виконавчої влади на підставі поданої пропозиції розроблює доповнення до галузевої програми за формою додатка Б з зазначенням у назві програми – «Доповнення №», узгоджує та затверджує його відповідно до 5.1.4.

5.1.7 Центральний орган виконавчої влади у двотижневий термін після затвердження направляє:

- один примірник галузевої програми – до Державного департаменту СФД для координуван-

ня та контролювання за створенням галузевого СФД ОБ;

- витяги із галузевої програми – до відповідних підприємств галузі для організації та виконання робіт з підготування та подання ПДБ для створення галузевого СФД ОБ.

Другий примірник галузевої програми залишається у центральному органі виконавчої влади для координування та контролювання за виконанням робіт підприємствами галузі згідно з затвердженою галузевою програмою.

5.1.8 Державний департамент СФД у двотижневий термін після одержання галузевої програми направляє витяги з неї до відповідних підприємств СФД за територіальним принципом для виконання робіт зі створення галузевого СФД ОБ.

5.1.9 Підприємство галузі після одержання витягу з галузевої програми у термін, установлений центральним органом виконавчої влади, укладає договори з:

- відповідним підприємством СФД щодо виготовляння документів страхового фонду;

- постачальником документації (у разі, якщо підприємство галузі не є постачальником документації) щодо підготування та подання документації підприємству СФД для виготовляння документів страхового фонду.

5.1.10 Постачальник документації на підставі договору з підприємством галузі розроблює, узгоджує з підприємством СФД та затверджує «План подання документації на об'єкти будівництва для виготовляння документів страхового фонду» (далі – план подання документації) на планований рік. Підприємство СФД визначає відповідність документації вимогам нормативних документів щодо виготовляння документів страхового фонду.

Форма «Плану подання документації на об'єкти будівництва для виготовляння документів страхового фонду» наведена у додатку В.

5.1.11 Підприємство СФД на підставі витягів із галузевих програм, планів подання документації та договорів з підприємствами галузі щорічно у термін до 10 грудня року, що передує планованому, розроблює, узгоджує з Державним департаментом СФД та затверджує «План виготовляння та передавання на зберігання документів страхового фонду».

Форма «Плану виготовляння та передавання на зберігання документів страхового фонду» наведена у додатку Г

5.2 Порядок планування робіт зі створення обласного (регіонального) страхового фонду документації на об'єкти будівництва

5.2.1 Місцевий орган виконавчої влади на підставі положень нормативно-правових документів України щодо створення СФД:

- видає розпорядчі документи, в яких визначає порядок організації, терміни виконання робіт зі створення обласного (регіонального) СФД ОБ, підрозділ з питань створення СФД, відповідальних осіб;

- визначає та затверджує рішенням сесії органу місцевого самоврядування перелік підприємств області (регіону), на об'єкти будівництва яких створюється СФД (далі – перелік підприємств області (регіону));

- направляє до підприємств області (регіону) відповідні розпорядчі документи щодо створення СФД ОБ та витяги з затвердженого переліку.

5.2.2 Підприємство, яке включене до переліку підприємств області (регіону), в строк, установлений місцевим органом виконавчої влади, визначає перелік об'єктів будівництва підприємства, на які створюють СФД, постачальника документації (у разі, якщо підприємство області (регіону) не є постачальником документації) та укладає з ним договір на виконання робіт з визначання виду, складу та обсягу ПДБ на кожен з об'єктів будівництва підприємства, термінів виконання робіт та умов їх фінансування.

5.2.3 Підприємство області (регіону) разом з постачальником документації у строк, установлений договором:

- розроблює, узгоджує з постачальником документації та затверджує «Перелік об'єктів будівництва підприємства та документації на них для створення обласного (регіонального) страхового фонду документації» (далі – перелік об'єктів будівництва підприємства);

- направляє затверджений перелік об'єктів будівництва підприємства до відповідного місцевого органу виконавчої влади на узгодження та для розробляння обласної (регіональної) програми створення СФД ОБ.

Форма «Переліку об'єктів будівництва підприємства та документації на них для створення обласного (регіонального) страхового фонду документації» наведена у додатку А.

Підприємство області (регіону), якщо воно є постачальником документації, розроблює, затверджує перелік об'єктів будівництва підприємства за формою додатка А, надсилає його до місцевого органу виконавчої влади на узгодження та для розробляння обласної (регіональної) програми створення СФД ОБ, не заповнюючи графу «Узгоджено» з постачальником документації.

5.2.4 Місцевий орган виконавчої влади на основі затверджених переліків, зазначених у 5.2.1 і 5.2.3, розроблює у трьох примірниках, узгоджує з Державним департаментом СФД та затверджує рішенням сесії органу місцевого самоврядування «Програму створення страхового фонду документації на об'єкти будівництва області (регіону)» (далі – обласна (регіональна) програма).

Форма «Програми створення страхового фонду документації на об'єкти будівництва області (регіону)» наведена у додатку Б.

У разі фінансування робіт зі створення СФД ОБ з державного або місцевого бюджету, обласну (регіональну) програму затверджують не пізніше 1 квітня року, що передує планованому, для передбачення видатків на її реалізацію відповідно до Бюджетного кодексу України та згідно з строками створення СФД ОБ, зазначеними у програмі.

5.2.5 Підприємство області (регіону), яке з тих чи інших причин не включене до обласної (регіональної) програми, але вважає за доцільне створення СФД ОБ підприємства, подає відповідну пропозицію до місцевого органу виконавчої влади.

5.2.6 Місцевий орган виконавчої влади на підставі поданої пропозиції розроблює доповнення до обласної (регіональної) програми за формою додатка Б з зазначенням у назві програми – «Доповнення №», узгоджує та затверджує його відповідно до 5.2.4.

5.2.7 Місцевий орган виконавчої влади у двотижневий строк після затвердження надсилає:

- по одному примірнику обласної (регіональної) програми до:

а) Державного департаменту СФД – для координування та контролювання створення обласного (регіонального) СФД ОБ;

б) відповідного підприємства СФД – для виконання робіт зі створення обласного (регіонального) СФД ОБ;

- витяги із обласної (регіональної) програми до відповідних підприємств області (регіону) для організації та виконання робіт із підготування та подання ПДБ для створення обласного (регіонального) СФД ОБ.

Третій примірник обласної (регіональної) програми залишається у місцевому органі виконавчої влади для координування та контролювання за виконанням робіт підприємствами області (регіону) згідно з затвердженою обласною (регіональною) програмою.

5.2.8 Підприємство області (регіону) після одержання витягу із обласної (регіональної) програми у строк, установлений місцевим органом виконавчої влади, укладає договори з:

- відповідним підприємством СФД щодо виготовляння документів страхового фонду;

- постачальником документації (у разі, якщо підприємство області (регіону) не є постачальником документації) щодо підготування та подання документації підприємству СФД для виготовляння документів страхового фонду.

5.2.9 Постачальник документації на підставі договору з підприємством області (регіону) розроблює, узгоджує з підприємством СФД та затверджує «План подання документації на об'єкти будівництва для виготовляння документів страхового фонду» (далі – план подання документації) на планований рік. Підприємство СФД визначає відповідність документації вимогам нормативних документів щодо виготовляння документів страхового фонду.

Форма «Плану подання документації на об'єкти будівництва для виготовляння документів страхового фонду» наведена у додатку В.

5.2.10 Підприємство СФД на підставі витягів із обласних (регіональних) програм, планів подання документації та договорів із підприємствами області (регіону) щорічно у термін до 10 грудня року, що передує планованому, розробляє, узгоджує з Державним департаментом СФД та затверджує «План виготовляння та передавання на зберігання документів страхового фонду».

Форма «Плану виготовляння та передавання на зберігання документів страхового фонду» наведена у додатку Г.

У випадку створення СФД на об'єкт будівництва, який приймають в експлуатацію, підприєм-

ство СФД розроблює, узгоджує з Державним департаментом СФД та затверджує «План виготовляння та передавання на зберігання документів страхового фонду» за подаванням місцевого органу виконавчої влади або за окремим договором із замовником будівництва.

6 Порядок підготування та подання проектної робочої та виконавчої документації для будівництва щодо виготовляння документів страхового фонду

6.1 Підготування та подання ПДБ для виготовляння документів страхового фонду виконує постачальник документації у терміни та в обсягах, установлених «Планом подання документації на об'єкти будівництва для виготовляння документів страхового фонду».

До складу СФД ОБ включають таку ПДБ:

- проектну робочу та виконавчу документацію, за якою здійснено будівництво об'єкта та інженерних мереж;

- типову проектну і нормативну документацію, що виконує функції робочої документації;

- акти на приховані роботи;

- акти про обстеження та випробовування конструкцій, систем, споруд, Інженерних мереж,

розрахункові схеми, статичні та динамічні розраховування конструкцій;

- документи геологічних вишукувань;

- виконавчі геодезичні креслення (схеми) фактичного розташування інженерних мереж, розби-вочної основи для будівництва, інші документи на геодезичні роботи у процесі будівництва;

- паспорти на будівельні конструкції і матеріали;

- паспорти об'єктів будівництва.

6.2 Постачальник документації відбирає та комплектує ПДБ на кожний окремий об'єкт будівництва підприємства галузі (області (регіону)) відповідно до вимог ДСТУ Б А.2.4-4.

Склад та обсяг ПДБ повинен бути достатнім для проведення будівельних, відбудовчих або ремонтних робіт на об'єктах будівництва.

6.3 Постачальник документації подає для виготовляння документів страхового фонду правдники ПДБ. Дозволено подавати дублікати документів згідно з ГОСТ 2.502 або копії згідно з ГОСТ 2.501, утримувачем правдників яких є інші підприємства, за умови їх відповідності вимогам нормативних документів щодо виготовляння документів страхового фонду.

6.4 У ПДБ повинні бути внесені всі чинні зміни відповідно до вимог ДСТУ Б А.2.4-4.

6.5 У разі непридатності правдників (дублікатів, копій) ПДБ до виготовляння документів страхового фонду, постачальник документації відновлює їх відповідно до вимог ГОСТ 21.203, ГОСТ 2.501, ГОСТ 2.502, ГОСТ 13.1.002.

6.6 Постачальник документації розроблює та затверджує комплектувальний документ страхового фонду документації – «Відомість комплекту проектної документації для будівництва» (далі – ВК ПДБ) і забезпечує подання ПДБ у складі та обсязі відповідно до ВК ПДБ.

ВК ПДБ складають на об'єкт будівництва в цілому та на кожну будівлю і споруду.

Форма «Відомості комплекту проектної документації для будівництва» наведена у додатку Д.

6.7 Постачальник документації забезпечує відповідність ПДБ вимогам стандартів «Система проектної документації для будівництва», «Единая система конструкторской документации» та системи «Репрография. Микрография».

6.8 Підготовлену ПДБ постачальник документації відправляє до підприємства СФД однією або декількома партіями, залежно від обсягу ПДБ.

6.9 3 першою партією ПДБ постачальник документації направляє у двох примірниках (правдник і копію) ВК ПДБ.

6.10 У разі відправлення комплекту ПДБ декількома партіями або декількох комплектів однією партією постачальник документації складає супровідний документ на партію «Супровідний перелік» (далі – СП) та направляє його у двох примірниках (правдник і копію) разом з партією ПДБ.

Форма «Супровідного переліку» наведена у додатку Е.

6.11 У разі відправляння комплекту ПДБ на один об'єкт однією партією, супровідним документом на партію є ВК ПДБ.