Як додаток до протоколу випробувань має бути надана копія технічної документації на фрагмент, яка була надана замовником.

12 ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

  1. Підчас проведення випробування необхідно забезпечувати виконання вимог безпеки згідно зДСТУ Б В.1.1-4
  2. До проведення випробувань мають допускатися особи, які пройшли загальний інструктаж зохорони праці, ознайомились з порядком проведення випробувань, регламентованим у стандарті,отримали інструктаж з уточненням функцій кожного учасника випробувань.
  3. До проведення випробування необхідно визначити небезпечну зону з відстанню не менше10 м від фрагмента, в яку під час випробування стороннім входити заборонено. По периметрунебезпечної зони встановлюють огорожі та попереджувальні знаки. Пости спостереження та місцяустановки контрольно-вимірювальних приладів мають бути розташовані поза межами небезпечноїзони.
  4. Забороняється обливати водою внутрішні стіни будівельного об'єкта або його фрагментапісля закінчення випробування та заходити до нього під час гасіння фрагмента. Вхід до небезпечноїзони дозволяє керівник випробувань після остигання фрагмента та зняття статичного навантаження.
  5. Місце проведення випробувань має бути забезпечено медичною аптечкою загального призначення, переносним вуглекислотним вогнегасником ОУ-4 та водяним вогнегасником ВВ-5.

9

ДСТУ Б В.1.1-18:2007

Код УКНД 13.220.50

Ключові слова: натурні вогневі випробування, фрагмент будівлі, несуча здатність, теплоізо-лювальна здатність, цілісність, вогнестійкість