Статьи

Утеплення квартир відносно метод теплоізоляції житла, що недавно з'явився. Відмінність нашого підходу при роботі над об'єктами з утеплення квартир практично не відрізняється від комплексного утеплення об'єктів, що стоять окремо.

Єдиний момент утрудняє роботу такого роду — це не можливість використання будівельного обладнання (буд.лісів, колисок і т.д.). Т.к. під час використання даних механізмів на незначних обсягах це веде до значного подорожчання. Однак завдяки висококваліфікованим фахівцям нашої компанії, які спеціалізуються на утепленні фасадів шляхом промислового альпінізму, ми змогли максимально виключити можливість порушення технології утеплення.

Завдяки цьому:

  • технологія утеплення квартир залишається незмінною, а саме як і при комплексному утепленні окремих будівель і споруд;
  • Якість системи утеплення та матеріалів, що застосовуються нами, зберігає цілісність та не порушується, що забезпечує довгі роки служби та експлуатації виконаних робіт;
  • дотримання всіх архітектурних особливостей та кольорів об'єкта не порушує цілісності всієї будівлі;

Як результат, за відсутності комплексної системи утеплення будівлі Ви отримуєте рішення для утеплення саме вашої квартири з дотриманням усіх гарантійних зобов'язань, які надає наша компанія.

Фахівці нашої компанії підготують та зроблять якісний розрахунок вартості робіт та матеріалу безпосередньо під Ваш об'єкт.

Утеплення будинків і квартир дозволяє значно знизити витрати на опалення-взимку, і на охолодження приміщення-влітку. Утеплення фасадів зовні проводиться в теплу пору року, і плюсом зовнішнього утеплення є те, що ці роботи проходять непомітно для мешканців квартир, тому що ніякий ремонт всередині не потрібен.

Щоб дізнатися ціни на утеплення квартир та будинків, перейдіть на сторінку «Вартість фасадних робіт

Утеплення квартири виконує декілька важливих функцій:

  1. Енергозбереження: Найбільш очевидна і популярна причина утеплення квартири — це зниження вартості опалення. Утеплена квартира тримає тепло набагато краще, що зменшує втрату тепла і дозволяє заощадити на опаленні.

  2. Комфорт: Утеплена квартира надає більший комфорт її мешканцям, адже утримує стабільну температуру в холодний період і захищає від спеки в літній час.

  3. Захист від зовнішнього шуму: Якщо утеплення виконано правильно, воно також може служити як додатковий шар звукоізоляції, знижуючи рівень вуличного шуму.

  4. Запобігання утворенню конденсату: Утеплення може допомогти запобігти утворенню конденсату на внутрішніх стінах, що може призвести до проблем з пліснявою та грибками.

  5. Збільшення терміну служби будівлі: Відсутність вологи та конденсату, а також менший термічний стрес для будівельних матеріалів, може продовжити термін служби будинку або квартири.

  6. Підвищення вартості нерухомості: Утеплення може збільшити ринкову вартість квартири або будинку, оскільки це покращує енергоефективність і комфорт проживання.

  7. Екологічна відповідальність: Зменшуючи споживання енергії на опалення, ви також зменшуєте викиди в атмосферу, сприяючи боротьбі зі зміною клімату.

Для досягнення найкращих результатів важливо правильно вибрати матеріали для утеплення та звернутися до фахівців для його установки.

 

 До списку