Статьи

Контактні лінзи — це чудовий спосіб поліпшити бачення та комфортно користуватися правильною корекцією зору. Вони надають можливість отримувати чітке та різке бачення, при цьому залишаючи ваш образ незмінним. Однак перед тим як вибрати та почати використовувати контактні лінзи, є кілька важливих речей, які вам слід знати.

1. Звертайтеся до фахівця

Перш за все, ви повинні звернутися до лікаря-офтальмолога. Тільки він може точно визначити, яка корекція зору вам потрібна і які контактні лінзи найкраще підходять для вашого типу або ступеня корекції.

Лікар проведе повне офтальмологічне обстеження, включаючи вимір зору, визначення астигматизму, відбитки рогівки та інші важливі параметри. Він також надасть поради щодо догляду за лінзами, терміну їх носіння та інших важливих аспектів.

2. Тривалість носіння

Є різні типи контактних лінз залежно від терміну носіння. Денні лінзи призначені для одноразового використання і потребують щоденного заміну. Це найбільш гігієнічний варіант, оскільки не потребує догляду та зберігання.

Традиційні лінзи можуть бути носити впродовж декількох тижнів, але вимагають регулярного очищення та зберігання в спеціальній рідині для лінз. Ці лінзи можуть бути призначені для денного або нічного носіння, в залежності від типу.

3. Рідина для лінз

Рідина для лінз — це не менш важливий аспект, який варто враховувати. Рідина використовується для очищення, зберігання та зволоження лінз. Існує декілька різновидів рідин для лінз, включаючи:

  • Розчин для зберігання і очищення.
  • Розчин для промивання та зволоження.
  • Розчин для знімання та вставлення лінз.

Вибір правильної рідини важливий, оскільки він впливає на комфорт носіння лінз і гігієну.

4. Догляд та гігієна

Догляд за контактними лінзами вимагає певного обов'язкового режиму. Дотримання гігієнічних правил є критичним для запобігання інфекціям та подразненням очей.

Основні правила догляду включають:

  • Миття рук перед вставкою або видаленням лінз.
  • Регулярне очищення та зберігання лінз у рідині.
  • Заміну лінз в строки, визначені лікарем.
  • Ніколи не спробуйте виправити пошкоджені лінзи самостійно.

5. Періодичні огляди

Важливо регулярно відвідувати лікаря-офтальмолога для періодичних оглядів та контролю зору. Лікар визначить, чи підходить ваша корекція, чи потрібні зміни в лінзах, і надасть поради щодо збереження здоров'я очей.

Лінзи Biofinity: комфорт та якість

Лінзи Biofinity від компанії CooperVision — це високоякісний вибір для тих, хто шукає комфорт та надійність. Вони виготовлені з матеріалу, який дозволяє очам «дихати» та забезпечує тривалий комфорт носіння. Лінзи Biofinity також доступні для корекції астигматизму, що робить їх ідеальним вибором для широкого кола користувачів.

Завершуючи, перед початком використання контактних лінз, важливо звернутися до лікаря-офтальмолога, вивчити правила догляду та гігієни, а також вибрати лінзи, які найкраще відповідають вашим потребам та здоров'ю очей. Контактні лінзи можуть поліпшити ваше бачення та комфорт, але правильний вибір і догляд визначатимуть їхню ефективність та безпеку носіння.До списку