27.1.1. Пайові кошти інвесторів (забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури та кошти, що сплачуються в порядку компенсації за інженерну підготовку території.

27.1.2. Кошти від плати за право тимчасового використання місць (для розташування об'єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва.

27.1.3. Кошти, що надходять відповідно до умов інвестиційних угод.

27.1.4. Кошти, отримані на розвиток житлового будівництва внаслідок реалізації пунктів 36, 38 цього рішення та пункту 25 рішення Київської міської ради від 28.12.2004 N 1050/2460 "Про бюджет міста Києва на 2005 рік", дію якого продовжено на 2007 рік.

27.1.5. Надходження, отримані від операцій із борговими зобов'язаннями міста Києва, в тому числі надходження, отримані від розміщення облігацій місцевої позики та інших цінних паперів міста Києва в сумі, що перевищує номінальну вартість; надходження, отримані у разі дострокового погашення боргових зобов'язань міста Києва, в тому числі викупу облігацій місцевої позики та інших цінних паперів міста Києва за ціною нижче номінальної; інші надходження від операцій з боргом міста Києва.

27.1.6. Надходження коштів (грантів) від фізичних та юридичних осіб на добровільній та безповоротній основі на фінансування заходів з покращення рівня життя соціально незахищених верств населення.

27.2. Кошти цільового фонду спеціального фонду міського бюджету міста спрямовуються:

27.2.1. На капітальні вкладення, погашення кредитів, взятих комунальними підприємствами у відповідності до рішень Київської міської ради, та погашення основної суми боргу.

27.2.2. На виплату компенсації на здешевлення вартості будівництва (реконструкції) житла та на погашення відсотків за користування пільговими довготерміновими іпотечними кредитами, іпотечними кредитами на будівництво (реконструкцію) житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян у відповідності до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві та на відшкодування витрат, пов'язаних з наданням та обслуговуванням (супроводженням) таких кредитів, наданих згідно з цим Положенням, а також на будівництво житла для громадян, що перебувають на квартобліку в районних у місті Києві державних адміністраціях, відселення з ділянок забудови, старих та непридатних для проживання будинків.

27.2.3. На виконання заходів щодо покращення рівня життя соціально незахищених верств населення (додаток 6).

27.2.4. На капітальні видатки підприємств, установ, організацій територіальної громади міста Києва, а також капітальні трансферти бюджетам районів в місті Києві.

28. Установити, що Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є головним розпорядником коштів цільового фонду спеціального фонду міського бюджету по джерелах, визначених пунктами 27.1.1, 27.1.2, 27.1.3 цього рішення.

29. Установити, що напрямки використання коштів бюджету розвитку та цільового фонду на капітальні вкладення затверджуються Програмою соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва на 2007 рік.

30. Доручити головним розпорядникам коштів міського бюджету до 1 березня 2007 року подати на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) перелік об'єктів капітального ремонту, на суму бюджетних призначень на капітальний ремонт в складі капітальних видатків на 2007 рік. При визначенні переліку об'єктів в першу чергу врахувати необхідність завершення капітальних ремонтів, розпочатих в минулих роках, та капітального ремонту об'єктів з підготовленою проектно-кошторисною документацією.

31. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) після затвердження Кабінетом Міністрів України програми на виконання функцій столиці відповідно до статті 55 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" у разі необхідності підготувати та подати до Київської міської ради проекти рішень про внесення змін до бюджету міста Києва та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва на 2007 рік.

32. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вносити на загальних зборах господарських товариств, акції (частки, паї) яких належать територіальній громаді міста Києва, пропозиції щодо спрямування не менше 50 % одержаного ними чистого прибутку на виплату дивідендів.

33. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за участю головних розпорядників коштів бюджету підготувати пропозиції Кабінету Міністрів України щодо пооб'єктного розподілу коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, заходів з попередження аварій і запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності, в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж і котелень, та на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг комунальної власності.

Після затвердження Кабінетом Міністрів України порядку надання та використання коштів зазначених субвенцій у встановленому порядку підготувати пропозиції Київській міській раді щодо внесення відповідних змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва на 2007 рік.

34. Установити, що при відведенні земельних ділянок для будівництва жилих будинків Головним управлінням, управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним у місті Києві державним адміністраціям, підприємствам комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також іншим організаціям, в яких є частка комунального майна територіальної громади міста Києва, слід передбачати передачу на сплатній основі виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) 10 % загальної площі квартир в цих жилих будинках (крім службового житла) для забезпечення житлом громадян, що перебувають на квартобліку в районних у місті Києві державних адміністраціях, за винятком підприємств комунальної власності територіальної громади міста Києва та районних у місті Києві державних адміністрацій, які виконують функції замовника по будівництву житла за кошти бюджету міста Києва в обсягах не менше 30 тисяч квадратних метрів.

Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити компенсацію вартості отриманої житлової площі, виходячи з опосередкованої вартості спорудження житла, установленої Державним комітетом України з будівництва та архітектури для міста Києва станом на 1 січня року, в якому проводиться відповідна передача, за рахунок коштів цільового фонду спеціального фонду міського бюджету, отриманих на розвиток житлового будівництва.

35. Доручити Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в 2007 році застосовувати такі схеми змішаного фінансування будівництва житла: 50/60/70 % вартості - кошти населення та 50/40/30 % вартості - кошти спеціального фонду міського бюджету.

36. Установити, що при відведенні з 1 січня 2007 року земельних ділянок для будівництва жилих будинків слід передбачати передачу виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) (Головному управлінню житлового забезпечення) - 7 % загальної площі квартир в цих жилих будинках (крім службового житла), а по земельних ділянках у центральній частині міста Києва, яка визначається Генеральним планом розвитку міста, - 20 % загальної площі квартир в цих жилих будинках (крім службового житла), незалежно від джерел фінансування, для забезпечення житлом громадян, що перебувають на квартобліку в районних у місті Києві державних адміністраціях, відселення з ділянок забудови, старих та непридатних для проживання будинків.

У разі, якщо при розрахунках розмір недоданої площі менше, ніж площа однокімнатної квартири, то різниця передається грошовими коштами, розмір яких визначається на підставі експертної оцінки вартості 1 квадратного метра загальної площі відповідних будинків.

Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити облік та щомісячно надавати звіти про використання отриманої житлової площі у порядку, затвердженому виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

Установити, що будівництво житлової площі, що споруджується за рахунок довгострокового пільгового кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла для молодих сімей та інших соціально незахищених категорій громадян відповідно до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві та за схемами змішаного фінансування будівництва житла: 50/60/70 % вартості - кошти населення та 50/40/30 % вартості - кошти спеціального фонду міського бюджету, звільняється від зазначених відрахувань.

37. Установити, що загальна площа квартир в жилих будинках в центральній частині міста, що має бути передана відповідно до рішень Київської міської ради (до 01.01.2005 - 10 %, до 01.01.2007 - 12 %, до 01.01.2008 - 20 %), може бути замінена на загальну площу квартир в жилих будинках в інших частинах міста, при цьому ринкова вартість загальної площі квартир, яка передається таким чином, не може бути нижче ринкової вартості загальної площі квартир, визначеної експертним шляхом, що мала бути передана в будинках центральної частини міста, або замінена грошовими коштами, виходячи з ринкової вартості 1 квадратного метра загальної площі квартир в будинках центральної частини міста, визначеної експертним шляхом.

38. Дозволити Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) продавати загальну площу квартир жилих будинків (крім службового житла), отриману в цих будинках в рахунок передачі 7 % або 20 % відрахувань при відведенні з 1 січня 2007 року земельних ділянок для будівництва жилих будинків (до 01.01.2006 - 5 % та 10 % відповідно, до 01.01.2007 - 7 % та 12 % відповідно), за цінами не нижче ринкових, визначених експертним шляхом, спрямувавши отримані кошти на будівництво житла для громадян, що перебувають на квартобліку в районних у місті Києві державних адміністраціях, відселення з ділянок забудови, старих та непридатних для проживання будинків.

39. Установити, що кошти, які надходитимуть від позичальників в рахунок погашення пільгового довготермінового кредиту, наданого з міського бюджету міста для молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво житла, та відсотки за користуванням ним спрямовуються на виплату компенсації на здешевлення вартості будівництва житла молодіжним житловим комплексам та на погашення відсотків за користування довгостроковими пільговими кредитами на будівництво (реконструкцію) та придбання житла для молодих сімей та інших соціально незахищених категорій громадян у відповідності до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві.

40. Установити, що фінансування будівництва систем інженерного забезпечення об'єктів, що будуються з залученням коштів інвесторів, здійснюється за замовленням відповідних постачальних організацій в місті Києві - Акціонерної компанії "Київенерго", Відкритого акціонерного товариства "Акціонерної компанії "Київводоканал", Відкритого акціонерного товариства "Київгаз" за рахунок коштів інвесторів.

41. Установити, що 30 % від загальної суми надходжень від оренди нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади міста Києва (без зменшення її на суму витрат на експлуатацію цього майна) зараховуються до загального фонду міського бюджету міста Києва.

При визначенні загальної суми надходжень від оренди такого майна враховуються всі кошти, що надходять на рахунки або до каси підприємств (організацій, установ) - балансоутримувачів (за касовим методом), згідно з договорами оренди, в т. ч. суми платежів, не сплачених у попередніх періодах.

Зазначені в цьому пункті рішення кошти перераховуються всіма підприємствами, установами та організаціями - орендодавцями, до міського бюджету міста Києва щоквартально не пізніше 30 числа місяця наступного за звітним кварталом.

Звітність про суму надходжень від оренди, нараховані та сплачені суми зобов'язань з 30 % загальної суми надходжень від оренди, надається до Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально в строки, передбачені для сплати платежів, передбачених цим пунктом за формою, визначеною Головним управлінням комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Рекомендувати районним у місті Києві радам при затвердженні бюджетів районів передбачити у складі загального фонду бюджету доходи від оренди майна, що є у комунальній власності територіальних громад районів міста Києва, та спрямувати не менше 50 відсотків доходів, отриманих підприємствами житлового господарства від оренди майна комунальної власності територіальних громад районів міста, після перерахування частини коштів до бюджету району, на ремонт, модернізацію та заміну ліфтів у житловому фонді району.

42. Установити, що сума нарахованої орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, яка надходить на рахунок КП "Київжитлоспецексплуатація" та залишається після проведення розрахунків з бюджетом та покриття витрат по виконанню функцій з утримання цього майна (експлуатаційні витрати), залишається в розпорядженні КП "Київжитлоспецексплуатація" для формування цільового фонду, напрямки використання якого погоджуються з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста.