3.29. Елементи від розібраної опалубки негайно опускайте на землю, сортуйте (із видаленням гвіздків і скоб, які стримлять) і складайте у штабелі.

3.30. Не складайте елементи опалубки, які розбирають, на підмостках (риштуваннях) або робочих настилах, а також не скидайте їх з висоти.

3.31. Забороняється проведення бетонних робіт із зовнішніх риштувань або у відкритих місцях на висоті при швидкості вітру 6 балів і більше, при ожеледиці, грозі або тумані, якщо відсутня видимість у межах фронту робіт.

4. Вимоги безпеки після закінчення роботи

4.1 Відключіть електрифіковане обладнання від електричної мережі за допомогою комутаційних апаратів.

4.2. Механізми і шлангові розчинопроводи очистіть від бетонної суміші й бруду.

4.3. Приберіть робоче місце. Очистіть інструмент, пристрої і покладіть у відведене місце.

4.4. Зніміть і приведіть у порядок спецодяг та інші засоби індивідуального захисту і повісьте в гардеробну.

4.5. Помийте руки й обличчя теплою водою з милом. За можливості прийміть душ.

5. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

5.1. При виникненні пожежі негайно викличте пожежну команду сповістіть про це керівника робіт і дійте відповідно до інструкції з пожежної безпеки.

5.2. У випадку травмування припиніть роботу, зверніться за допомогою до присутніх осіб або надайте самодопомогу, при необхідності зверніться до лікаря. Повідомте керівника робіт

5.3. У різі нещасного випадку звільніть потерпілого від дії небезпечного фактора і надайте йому долікарську допомогу. При необхідності викличте лікаря або вживіть заходів для транспортування потерпілого у найближчу лікувальну установу. Повідомте про випадок керівника робіт.