Статьи

Контроль якості продуктів харчування – важливе завдання для виробників, переробників та споживачів. Від якості продуктів залежать їхня харчова цінність, смак, безпека та термін зберігання. Крім того, якість продуктів впливає на їхню ринкову вартість і конкурентоспроможність.

Для аналізу якості продуктів існують різні методи, але багато з них вимагають тривалого часу, складного обладнання та кваліфікованого персоналу. До того ж, багато методів руйнують зразки продуктів, що не завжди бажано та економічно.

У зв'язку з цим все більшої популярності набувають мобільні експрес-аналізатори, які дозволяють проводити швидкий та точний аналіз якості продуктів на місці, без необхідності відправляти зразки до лабораторії. Мобільні експрес-аналізатори — це компактні та зручні пристрої, які працюють на батарейках або від мережі, та можуть бути легко перенесені та встановлені у будь-якому місці.

Аналізатори Infratec™: Технології нового покоління
Серія аналізаторів Infratec™ від PIS(компанія ПромІнвестСервіс) є видатними технологічними рішеннями для точного контролю якості сільськогосподарської продукції. Найновіші технології в області інфрачервоного аналізу дозволяють швидко та точно визначати параметри, такі як вологість, білок та інші важливі характеристики.

Аналізатори Infratec TM мають низку переваг перед іншими методами аналізу якості продуктів.
По-перше, вони забезпечують високу точність та відтворюваність результатів, оскільки використовують калібрувальні моделі, розроблені на основі великої кількості зразків, перевірених стандартними методами.
По-друге, вони дозволяють проводити аналіз за лічені секунди, оскільки не вимагають попередньої підготовки зразків, таких як подрібнення, сушіння, зважування тощо.
По-третє, вони є неруйнівними методами, тобто не змінюють і псують зразки продуктів, що дозволяє їх для подальшого використання чи продажу. По-четверте, вони заощаджують ресурси та час, оскільки не вимагають витратних матеріалів, хімічних реактивів, лабораторного обладнання та персоналу.

Застосування у сільському господарстві: Поліпшення виробництва
Використання мобільних експрес аналізаторів та аналізаторів Infratec™ у сільському господарстві не тільки підвищує якість продукції, а й сприяє більш ефективному управлінню ресурсами. Сільськогосподарські підприємства, впроваджуючи ці технології, можуть оперативно реагувати зміни у складі врожаю, оптимізуючи виробничі процеси.До списку