Статьи

Майстерня каменеобробки Granit-Beliak є одним із провідних постачальників гранітних заготовок для пам'ятників оптом в Україні. Завдяки сучасним технологіям і високоякісному обладнанню, Granit-Beliak забезпечує ринок надійними і естетично привабливими продуктами, які використовуються для створення різноманітних видів ритуальних пам'ятників. У цій статті ми розглянемо процес виготовлення заготовок для гранітних пам'ятників у майстерні Granit-Beliak, а також їх основні переваги.

Виробничий процес у Granit-Beliak

1. Видобуток і доставка гранітних блоків

Процес виготовлення заготовок для гранітних пам'ятників починається з видобутку гранітних блоків. Granit-Beliak використовує високоякісний граніт з найбільших родовищ України, що забезпечує міцність і довговічність кінцевої продукції. Блоки граніту доставляються на підприємство спеціалізованим транспортом, що гарантує їх цілісність і безпеку.

2. Розпилювання гранітних блоків

На майстерні блоки граніту розпилюють на плити та заготовки за допомогою сучасного обладнання:

 • Круглопильні станки: Використовуються для розпилювання великих блоків на менші плити.
 • Многодискові пилки: Дозволяють розпилювати блоки на кілька плит одночасно, підвищуючи продуктивність і ефективність виробництва.

3. Обробка поверхні

Після розпилювання плити підлягають шліфуванню і поліруванню для досягнення гладкої і блискучої поверхні. Granit-Beliak використовує високоякісні шліфувальні та полірувальні машини, які забезпечують ідеальну обробку поверхні граніту.

4. Вирізання деталей

Наступний етап — вирізання деталей з плит. Granit-Beliak використовує кілька методів для досягнення максимальної точності і якості:

 • Гідроабразивна різка: Використовується для точного вирізання складних форм і деталей.
 • Лазерна різка: Дозволяє створювати детальні візерунки і гравіювання на поверхні граніту.

5. Остаточна обробка

Після вирізання деталі підлягають фінальній обробці, яка включає:

 • Гравірування: Нанесення написів і зображень на поверхню заготовок.
 • Обробка країв: Надання краям деталей завершеного вигляду шляхом шліфування і фрезерування.

Продукція від Granit-Beliak

Майстерня Granit-Beliak пропонує широкий асортимент заготовок для гранітних пам'ятників, що включає:

 • Стели: Різних форм і розмірів, від простих класичних до складних художніх виробів.
 • Підставки: Забезпечують стійкість і надійність конструкції пам'ятника.
 • Декоративні елементи: Хрести, вази, рамки і інші прикраси, які додають пам'ятникам унікальності і естетичної цінності.

Переваги продукції від Granit-Beliak

 1. Висока якість: Використання найкращих матеріалів і сучасних технологій гарантує високу якість і довговічність продукції.
 2. Широкий асортимент: Великий вибір заготовок дозволяє задовольнити будь-які потреби клієнтів.
 3. Індивідуальний підхід: Granit-Beliak виконує індивідуальні замовлення за специфікаціями клієнтів, що дозволяє створювати унікальні вироби.
 4. Ефективна логістика: Налагоджена система доставки забезпечує швидке і надійне постачання продукції по всій Україні.

Майстерня каменеобробки Granit-Beliak є надійним постачальником гранітних заготовок для пам'ятників в Україні. Завдяки сучасним технологіям і високоякісному обладнанню, Granit-Beliak забезпечує виробництво надійних і естетично привабливих деталей, які використовуються для створення різноманітних пам'ятників. Широкий асортимент, індивідуальний підхід і висока якість продукції роблять Granit-Beliak одним із лідерів у цій галузі.До списку