Решение НТР О выдаче технического свидетельства из подтверждения пригодности для применения в строительстве труб гибких гофрированных из нержавеющей стали диаметром 1/2", 3/4", 1 та" муфты переходных к ним из латуни для трубопроводов


Про видачу технічного свідоцтва з підтвердження придатності для застосування в будівництві труб

гнучких гофрованих з нержавіючої сталі діаметром ½", ¾", 1" та муфти перехідних до них з латуні для

трубопроводів розподільних систем газопостачання

Рішення НТР від 7 серпня 2008 р. № 108

(у робочому порядку)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 р. № 240 "Про затвердження Правил підтвердження придатності нових будівельних матеріалів для застосування", наказу Мінбуду від 20 березня 2006 р. № 69 "Про затвердження Порядку проведення роботи з підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування в будівництві та Переліку нових будівельних виробів, що підлягають перевірці та підтвердженню придатності для застосування в будівництві", зареєстрованого у Мін’юсті 18 травня 2006 року за № 577/12451, розглянувши заявку Товариства з обмеженою відповідальністю «Фітікон», з урахуванням позитивного висновку державного підприємства «Орган сертифікації «ЦентрСЕПРОтепломережа» науково-технічна рада вирішила:

1. Видати технічне свідоцтво з підтвердження придатності для застосування в будівництві на вироби: "Труби гнучкі гофровані з нержавіючої сталі діаметром ½", ¾", 1" та муфти перехідних до них з латуні для трубопроводів розподільних систем газопостачання".

2. Управлінню технічного регулювання в будівництві (Барзилович Д.В.) протягом п`яти днів підготувати до видачі заявникові технічне свідоцтво.

Голова Науково-технічної ради

В. Куйбіда