"О введении в действие решения коллегии от 30 ноября 2006 г. N 229 "О проекте Закона Украины "О внесении изменений к некоторым законам Украины относительно проведения государственной экспертизы инвестиционных программ и проектов строительства, сдой


Про введення в дію рішення колегії від 30 листопада 2006 р. № 229 „Про проект Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо проведення державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва, здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві”

Наказ від 6 грудня 2006 р. № 402

З метою удосконалення процедури проведення державного архітектурно-будівельного контролю та державної експертизи інвестиційних програм і проектів будівництва наказую:

1. Ввести в дію рішення колегії Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 30 листопада 2006 р. № 229.

2. Держархбудінспекції (О.Бондаренко) та Управлінню ціноутворення, експертизи та контролю вартості у будівництві (П.Губень) довести цей наказ до заінтересованих організацій.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра А.Беркуту.

Т.в.о. Міністра

А. Орлов