Примітки: 1. Працівники, що здійснюють види діяльності, зазначені у графі першій цього переліку, перед влаштуванням на роботу проходять обов'язковий попередній психіатричний огляд.


2. Обов'язкові попередні та періодичні психіатричні огляди працівників, зайнятих обслуговуванням руху залізничного транспорту та метрополітену, плаваючого складу водного транспорту, здійснюються за списками виробництв і професій, що затверджуються відповідними міністерствами.


3. Особи, які поступають на службу до Держспецзв'язку, в органи МВС і державної податкової служби, Міноборони, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, митні органи та інші утворені відповідно до законів України військові формування, в тому числі такі, що призиваються на строкову військову службу, проходять психіатричний огляд відповідно до наказів Адміністрації Держспецзв'язку, МВС, Державної податкової адміністрації, Міноборони, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держмитслужби та відповідних органів управління інших військових формувань, утворених відповідно до законів України.


(примітка 3 із змінами, внесеними згідно з постановами

 Кабінету Міністрів України від 25.05.2006 р. № 726,

 від 26.06.2007 р. № 859)


4. Інваліди всіх категорій для визначення медичних психіатричних протипоказань для керування транспортними засобами проходять огляд у медико-соціальних експертних комісіях.


5. Роботами на висоті вважаються роботи, які виконуються на висоті 1,5 метра і більше від поверхні грунтового покриття або робочого настилу і виготовлені з монтажних пристосувань або безпосередньо з елементів конструкцій, устаткування, машин і механізмів під час їх встановлення, експлуатації, монтажу та ремонту.