Статьи

Неможливо створити стильний  інтер’єр, без наявності доречного й якісного освітлення. Тому, якщо бажаєте купити чудові світильники, достатньо відвідати салон світла у Львові, перед цим переглянувши каталог на офіційному сайті. У торговому центрі «Марк» створено особливу атмосферу, дійсно унікальний простір для того, щоб порадувати себе шопінгом з максимальним комфортом. 

Вже було зазначено, що саме освітлення відіграє важливу роль під час процесу облаштування інтер’єру. Завдяки світлу, тіні, можна правильно розставити акценти, підкреслити  окремі деталі, приховати певні вади. Також у візуальному плані зробити простір більше. 

Якщо плануєте купити новий світильник у Львові, достатньо перейти за посиланням https://mark-lviv.com.ua/, переглянувши інформацію, що там представлена. 

 

Нюанси, що варто враховувати при виборі джерела світла 

 

Вибираючи красивий й якісний світильник, краще одразу взяти до уваги наступні критерії вибору:

  • Який в інтер’єрі загальний дизайн. Адже пристрої для освітлення виконуються у певних стилях. Можна вибрати стиль хай тек, класику, ампір, модерн та інше;
  • Мета світильника. Для того, щоб забезпечити основне світло, підходить використання люстри, вбудовані світильники. Якщо потрібно підібрати фон, чи забезпечити додаткове світло, тоді можна вибрати торшери, настінні бра та подібні;
  • Важливо узяти до уваги відтінок, в залежності від бажання власника. Лампа може виступати в якості непомітного доповнення житла, чи, навпаки, виступити в якості яскравого акценту. 

В залежності від побажань власника, того, що прагне досягнути, вже вибирається підходящий світильник, люстра чи торшер.

 

Що саме можна купити в ТЦ «Марк»?

 

Завітавши у ТЦ «Марк» можна знайти наступне в асортименті:

  • Великий вибір люстр, виконані у найрізноманітніших стилях;
  • Якщо потрібні світильники, тоді можна знайти моделі підвісного типу та на стелю;
  • Бра та споти, що являються елегантними джерелами додаткового світла. Це прекрасна можливість направити промені на певні ділянки;
  • Настільки види ламп, які являються незамінними у дитячій кімнаті чи у кабінеті;
  • Торшери допоможуть додати у дизайн інтер’єру, додати більше ефекту;
  • Світлодіодні лампи, які допоможуть додати простору у приміщення. 

Також фірмові салони готові запропонувати різні варіанти оригінальних виробів з наявністю підсвічування. Це біокаміни, водоспади та багато іншого. Завдяки стильним світильникам, інтер’єр стане просто неймовірним. 

Торговий центр «Марк» готовий запропонувати своїм відвідувачам дуже високу якість товарів. Працюють досвідчені консультанти, які з радістю допоможуть вибрати бажане. Обслуговування знаходиться на європейському рівні, отримати світильники, люстри, лампи можна з доставкою. 

Ще одним важливим моментом являється те, що ТЦ  «Марк» розташований зручно, його легко знайти, щоб відвідати магазин, який цікавить. Не зволікайте та обирайте такий світильник, який стане неймовірним доповненням загальної картини у приміщенні.

 До списку