Относительно определения стоимости подготовки экспертного вывода


Керівникам організацій (установ),

уповноважених на проведення

ліцензійної експертизи, керівникам територіальних органів Держархбудінспекції, підприємствам, організаціям будівельного комплексу

(Відповідно до листа Держархбудінспекції від 31.03.2008 р. № 24/7-742)

У зв’язку з численними запитами стосовно визначення вартості підготовки експертного висновку, передбаченого п. 5 Порядку ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві, Держархбудінспекція повідомляє, що вартість ліцензійної експертизи визначається на підставі Методичних рекомендацій з визначення вартості послуг з проведення ліцензійної експертизи суб’єктів будівельної діяльності щодо їх спроможності здійснювати господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури, схвалених науково-технічною радою Міністерства регіонального розвитку та будівництва. При цьому, максимальна вартість підготовки експертного висновку, у разі, коли суб’єкт господарювання подає заяву на виконання вишукувальних, проектних, будівельних, монтажних та інжинірингових робіт, не може перевищувати дев’яти тисяч гривень (без ПДВ).

Про випадки вимагання експертними організаціями оплати, що перевищує зазначений розмір, прохання повідомляти Держархбудінспекцію за адресою:

. Київ-160, просп. Возз’єднання, 15/17;

тел. 291-69-06, 291-69-56, 291-69-48;

E-mail: www.dabi.gov.ua.