Решение НТР О проекте СОУ Д.2.4...:2008 "Ресурсные элементные сметные нормы на ремонтно-строительные работы. Ремонт изоляции трубопроводов газонефтепродуктов с использованием композитных материалов "Полипромсинтез и СОУ Д.2.7".


Про проект СОУ Д.2.4…:2008 «Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Ремонт ізоляції трубопроводів газонафтопродуктів з використанням композитних матеріалів «Поліпромсинтез» та СОУ Д.2.7…:2008 «Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин і механізмів»

Рішення НТР від 24 жовтня 2008 р. № 131

(у робочому порядку)

Розглянувши проект стандарту організації України СОУ Д.2.4…:2008 «Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Ремонт ізоляції трубопроводів газонафтопродуктів з використанням композитних матеріалів «Поліпромсинтез» та СОУ Д.2.7…:2008 «Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин і механізмів», що використовуються при виконанні згаданих робіт, розроблений Українським державним науково-дослідним центром ціноутворення у будівництві „Цінобуд”, Науково-технічна рада вирішила:

1.Схвалити та рекомендувати до погодження проект стандарту організації України СОУ Д.2.4…:2008 «Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Ремонт ізоляції трубопроводів газонафтопродуктів з використанням композитних матеріалів «Поліпромсинтез» та СОУ Д.2.7…:2008 «Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин і механізмів», що використовуються при виконанні згаданих робіт.

Голова Науково-технічної ради

Василь КУЙБІДА

Надруковано:

“Інформаційний бюлетень Мінбуду”, №12, грудень, 2008 р., К.: “Укрархбудінформ”